Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
08.04.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Міська рада, як кінцевий бенефіціар, уклала Меморандум з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) на реалізацію Програми з розвитку міської інфраструктури. Найближчим часом буде підписана Угода про передачу коштів позики. Кошти виділяються однією сумою на десять проєктів. Питання: Чи можливо здійснити закупівлю товарів, робіт та послуг за проєктами наступним чином: по п'яти проєктах (закупівля техніки) провести торги за Національними процедурами, по інших п'яти (реконструкція) за Міжнародною процедурою?
Відповідь
03.02.2022
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до п.37) п.1 Ст.1 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що учасником закупівлі може бути об’єднання учасників та до об’єднання учасників належать об’єднання юридичних осіб - нерезидентів із створенням або без створення окремої юридичної особи; Питання: Чи може бути учасником закупівлі об’єднання юридичних осіб - нерезидентів (двох нерезидентів зареєстрованих у Респібліці Польща)? Яким документом повинно підтверджуватися існування такого учасника закупівлі - об’єднання юридичних осіб - нерезидентів (двох нерезидентів зареєстрованих у Респібліці Польща)? Чи є документ під назвою Договір Консорціуму достатнім підтвердженням існування такого учасника закупівлі - об’єднання юридичних осіб - нерезидентів (двох нерезидентів зареєстрованих у Респібліці Польща) у якому визначено права та обов'язки таких учасників ?
Відповідь
22.12.2021
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Будь ласка допоможіть вирішити питання, відкриття договору, його строк до 31.12.21, технічна помилка закрився, а треба внести зміни, подовження строку дії договору
Відповідь
16.11.2021
Запитання      Тема: Інше
ОСББ отримує на умовах співфінансування кошти місцевого бюджету для проведення ремонтних робіт. Відповідно до п.3 ч.1 ст. 2 вказаного закону "до замовників, які здійснюють закупівлі відповідно до цього Закону, відносяться в тому числі об'єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за умови, що така особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів". ОСББ матиме статус одержувача бюджетних коштів, однак воно не забезпечує потреби держави або територіальної громади. Враховуючи це, прошу повідомити, чи поширюється на ОСБББ вимоги ЗУ "Про публічні закупівлі" щодо необхідності проведення закупівлі робіт з ремонту на розмір залучених бюджетних коштів?
Відповідь
17.12.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, яким чином проводиться закупівля, якщо Замовником є юридична особа (приватної форми власності), яка отримала державний грант (відсутні кошти міжнародних донорів)
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json