Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
27.01.2020
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Добрий день! Відповідно до ст. 10 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) оголошення про проведення спрощеної закупівлі та проект договору про закупівлю оприлюднюється не пізніше ніж за шість робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій. Водночас ст. 14 Закону передбачено, що в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 цього Закону, обов’язково зазначаються: кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель). Просимо надати відповідь на питання: за скільки робочих днів до кінцевого строку подання пропозицій необхідно оприлюднити оголошення про проведення спрощеної закупівлі?
Відповідь
07.02.2023
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня, в ЗУ "Про публічні закупівлі" коли ще можна було застосувати переговорну процедуру, був пункт: "Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі, якщо у замовника виникла нагальна потреба здійснити закупівлю у разі:скарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується." У постанові КМУ № 1178 даного пункту немає. Надайте роз'яснення, що робити у випадку, коли йде оскарження тендера (оскарження почалось під час розгляду пропозицій), а послуги/товар замовнику потрібні вже. Чи можна укладати прямий договір, на період поки йде оскарження тендера, на яку суму і на якій підставі це зробити?
Відповідь
26.06.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Питання стосовно здійснення закупівлі маркованих конвертів вартістю від 50 до 200 тис. грн. Так, статтею 15 Закону України «Про поштовий зв'язок» перелічені виключні права національного оператора, частиною 3 якої, зокрема, передбачено виключне право на видання, введення в обіг та організацію розповсюдження поштових марок, маркованих конвертів і карток, а також виведення їх з обігу. При цьому, сьомою частиною статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено виключний перелік підстав для придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, а саме «відсутність конкуренції з технічних причин». Враховуючи наведені положення законодавства просимо надати роз’яснення стосовно того яким чином (з використанням якої процедури закупівлі) необхідно проводити закупівлю маркованих конвертів вартістю від 50 до 200 тис. грн. після 19 квітня 2020 року?
Відповідь
09.03.2023
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
На оголошення процедури відкритих торгів з особливостями UA-2023-02-20-001710-a в період уточнень скаржник подав скаргу до АМКУ, закупівлю заблоковано. Орган оскарження виніс рішення, згідно я яким Замовник зобов'язаний внести зміни да тендерної документації з метою усунення порушень. За цей час у Замовника змінилась потреба в закупівлі товарів в бік зменшення. Яким чином Замовник може скасувати дану закупівлю? Чи не буде порушення спочатку виконати рішення АМКУ-внести зміни до ТД, а наступного дня скасувати закупівлю, враховуючи реальну потребу Замовника в придбанні товарів на даний момент? Дякую
Відповідь
18.09.2020
Запитання      Тема: Інше
Добрий день!1. Закупівля без використання електронної системи відповідно до п.3 ч.7 ст.3 чи є обовязковим завантажування документа(договір) і чи залежить це від суми договору,якщо сума перевищує 50 тисяч але є меншою за вартість встановленою у п.1,п.2 ч.1 ст.3 2. ЯК правильно реєструвати спершу договір у казначействі чи завантажувати його в систему на прозоро.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json