Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.06.2017 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
4427 / 4471
Мультилотову процедуру закупівлі за рішенням Колегії АМКУ було відмінено за одним із лотів. При цьому, Cкаржник приймав участь у всіх лотах. Причини відхилення тендерної пропозиції Скаржника та допуск інших учасників були скрізь однакові. Чи повинен замовник за результатами розгляду скарги в АМКУ, який зобов'язав замовника відмінити процедуру саме за одним лотом, відмінити повністю всю процедуру?
Відповідь
30.06.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5582 / 5436
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, яким нормативно-правовим актом керуватись при здійсненні закупівлі за додаткові незаплановані кошти? Який порядок закупівлі за додатково виділені на сесії кошти, якщо сума виділених коштів не перевищує 200 тис і 1,5 млн, а в сумі із запланованими коштами перевищує 200 тис? Чи це буде новим предметом закупівлі кожного разу як додатково виділятимуться кошти?
Відповідь
29.06.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4563 / 4420
Товариство з обмеженою відповідальністю «Екомастер»,Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 38167634, Місцезнаходження м.Нікополь вул. Гончара б. 5 кв.7. Закупівля UA-2017-04-24-000532-c триває з 24 квітня 2017 і по сьогодні. Відповідно до п.9.5 наказу № 35 ДП "ЗОВНІШТОРГВИДАВ УКРАЇНИ" Про затвердження Порядку здійснення допорогових закупівель замовник зобов’язаний завершити Закупівлю, але він цього не робить і на наше зауваження відповів, "З питання скарги ТОВ ЕКОМАСТЕР від 26.06.2017 р. повідомляємо, що зроблено запит щодо вирішення цього питання на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 27.06.2017. Роз'яснення буде нами отримано у встановлені законодавством терміни." Зробив він запит чи ні, враховуючи досить дивну поведінку тендерного комітету, не відомо. Тому запит робимо ми. Хоч є наказ і замовник повинен його виконувати. Дайте, будь ласка, роз'яснення, чи повинен замовник виконувати вимоги даного наказу?
Відповідь
27.06.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4606 / 4533
Просимо надати роз’яснення чи потрібно обов’язково проводити тендерні процедури (відкриті торги, переговорну процедуру) за супутніми послугами по будівництву ( авторський нагляд, технічний нагляд, експертиза технічної та кошторисної частини проекту, вартість менше 200 тис. грн.) у разі якщо вони включені до зведеного кошторисного розрахунку у проекті, а також чи потрібно проводити тендер по послугам які не включені до зведеного кошторисного розрахунку, але будуть здійснені по даному об’єкту будівництва (коригування проекту у разі потреби, пуско - налагоджувальні роботи, приєднання до електричних мереж тощо). Зведений кошторисний розрахунок 7998 тис. грн., супутні послуги не перевищують вартості самого будівництва. При цьому просимо зазначити саме на якій стадії вважати вартість робіт, а також супутніх послуг такими, що потребують проведення тендеру: 1. Після стадії проектування; 2. після проведення експертизи кошторисної частини проекту (вимоги Постанови КМУ № 560 від 11.05.2011); 3. затвердження кошторису установи (бюджетних призначень) на проведення відповідного будівництва. Дякуємо.
Відповідь
27.06.2017 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
4643 / 4683
Медичний коледж розмістив об'яву на майданчику Smarttender 24/04/2017р. Вікна металопластикові та двері балконні № тендеру UA-2017-04-24-000532-c. Аукціон відбувся 4 травня 2017 р. з кількістю учасників - 6. З різних причин перші 4 учасника були дискваліфіковані. 25.05.2017 р. переможцем був об'явлений п'ятий учасник ТОВ ФІРМА НИКС-М, з яким 02.06.2017 був укладений договір. Учасник виявився недобросовісним, тільки 13.06.2017 р. він повідомив Замовника про відмову у подальшому співробітництві та запропонував розірвати договір. На цій підставі учасник ТОВ ФІРМА НИКС-М 22.06.2017 р. був дискваліфікований, а наступний учасник ТОВ ПСК Флагман 26.06.2017 р. був об'явлений переможцем. Але згідно п. 9.5 наказу ДП "ЗОВНІШТОРГВИДАВ УКРАЇНИ" № 35 "Замовник зобов'язаний завершити закупівлю шляхом підписання договору або відміни закупівлі протягом 30 днів після закінчення строку подання пропозицій". Питання: Чи мав право Замовник визначати переможцем наступного учасника ТОВ ПСК Флагман або він повинен був припинити торги та розпочати їх знову?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2