Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
02.12.2016
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, замовник, який провадить діяльність в окремій сфері господарювання, закуповуючи електроенергію за бюджетні кошти, для виробництва теплової енергії повинен проводити тенедрную процедуру? Дякую
Відповідь
02.12.2016
Запитання      Тема: Тендерна документація
Звертаємось до Вас з приводу надання документів на переможця по ст. 17 Закону. Питання 1: якщо Замовник оприлюднив повідомлення про намір укладання договору в пятницю о 18.30, з якого часу починається відлік? Питання 2: Яким чином переможцю надавати документи на переможця в строк 5 днів та відправляти Замовнику, якщо довідки з МВС та податкової інспекції робляться не менш 5 днів? Питання3: Два учасника в процедурі відкритих торгів, одного відхиляють,яким чином він буде оскаржувати відхилення в АМКУ, якщо не має наміру про укладання?
Відповідь
02.12.2016
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Відповідно до частини 7 Прикінцевих положень Закону України від 25.12.2015 № 922 «Про публічні закупівлі» - «Процедури закупівель товарів, робіт та послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону». Тобто, замовник має право дію договору про закупівлю, укладеного на початку 2016 року згідно з Законом України «Про здійснення державних закупівель», продовжити на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в вищезазначеному договорі, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку. Тоді ми повинні вже після 01.01.2017 оприлюднити Повідомлення про внесення змін до договору та Звіт про виконання договору на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель tender.me.gov.ua, який з 01.01.2017 не буде приймати ніяких повідомлень. До того ж, з 01.01.2017 втрачає чинність і наказ Мінекономрозвитку від 15.09.2014 № 1106 «Про затвердження форм документів у сфері державних закупівель». У своїх відповідях на численні запитання замовників з цього питання Ви відповідаєте узагальнено та направляєте до листа від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 «Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю», розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc Чи правильно я зрозуміла, узагальнюючи інформацію з листів Мінекономрозвитку від 27.10.2016 № 3302-06/34307-06 «Щодо зміни істотних умов договору про закупівлю» та від 25.11.2016 № 3302-06/38247-06 «Щодо застосування законодавства у сфері закупівель»: - замовники мають право продовжити дію договору про закупівлю, укладеного на початку 2016 року згідно з Законом України «Про здійснення державних закупівель», на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку 2017 року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в вищезазначеному договорі, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку; - повідомлення про внесення змін до зазначеного договору та звіт про його виконання не потрібно ніде оприлюднювати?
Відповідь
02.12.2016
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня! Очікувана вартість pfregsdks робіт 40 млн. гривень.(що менше ніж 5 150 тис. євро) Чи може Замовник оголосити відкриті торги з додатковим оприлюдненням оголошення анлійською мовою (по схемі "європейські торги")? Чи буде це порушенням Закону України "Про публічні закупівлі"? З повагою, Валерій Ігнатенко
Відповідь
01.12.2016
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Просимо надати роз’яснення щодо дії Закону України «Про публічні закупівлі» за наявності наступних обставин. Балансоутримувачами мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів є комунальні підприємства. Вказані підприємства для забезпечення мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів електроенергією здійснюють закупівлю електроенергії у постачальника-монополіста за переговорною процедурою. Департамент міської ради, як розпорядник коштів відшкодовує кошти за електроенергію для мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об’єктів. Поясніть чи буде в даному випадку відшкодування коштів за спожиту електроенергію мережею зовнішнього освітлення та світлофорними об’єктами предметом закупівлі. Яким чином розпорядник коштів повинен проводити відшкодовання коштів за електроенергію.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json