Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
20.09.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Питання: Яку відповідальність несе переможець процедури закупівлі, коли відмовляється від підписання договору?
Відповідь
19.09.2017
Запитання      Тема: Виконання договору
За результатами відкритих торгів з переможцем укладено договір на закупівлю природного газу 06.09.2017 року. Через декілька днів після підписання договору, 18.09.2017 року, на адресу замовника надійшов лист від учасника-переможця торгів, в якому пропонується підвищити ціну за одиницю товару на 10 %. До листа додається довідка, видана Торгово-промисловою палатою 11.09.2017 року, в якій зазначена ціна на природний газ за 1000 м³ НАК «Нафтогаз України» і вказане джерело інформації -Прейскурант цін на природний газ із ресурсів НАК «Нафтогаз України» з 1 вересня 2017 року. Питання: 1. Чи можна вважати підтвердженням факту коливання ціни на ринку природного газу таку довідку Торгово-промислової палати, в якій зазначена ціна на природний газ НАК «Нафтогаз України» станом на 01.09.2017 року, а не середня ціна на ринку, і не має інформації про ціну, яка була раніше, і чи було її підвищення? 2. Якщо договір було укладено 06.09.2017 року, чи можна порівнювати ціну, вказану в довідці станом на 01.09.2017 року, тобто ту яка склалася до моменту вчинення правочину (до моменту укладання договору), з ціною у Прейскуранті цін на природний газ із ресурсів НАК «Нафтогаз України» станом на 01.08.2017 року, який розміщено на офіційному сайті НАК «Нафтогаз України»? 3. Чи правильно ми розуміємо, підвищення ціни за одиницю товару можливе в межах 10 % на відсоток підвищення ціни, підтверджений відповідними документами про коливання ціни на ринку такого товару?
Відповідь
19.09.2017
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Відповідно до ч.4 ст. 11 Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII рішення тендерного комітету оформлюється протоколом. Чи розроблялися Уповноваженим органом (розроблені) рекомендовані зразки (форми) протоколу засідання тендерного комітету, витягу з протоколу засідання тендерного комітету?
Відповідь
19.09.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Доброго дня!Із листів Мінекономрозвитку №3304-06_29397-06 від 21.08.2017р.та Департаменту ІТ МВС №16/1-2002 від 31.07.2017р. не зрозуміло чи є персонально-довідковий облік єдиної інформаційної системи МВС відкритим єдиним державним реєстром, доступ до якого є вільним. Допоможіть, будь-ласка, розібратись із цим питанням, а також із тим чи повинні тепер замовники вимагати у переможця довідку про несудимість.
Відповідь
18.09.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Проведені відкриті торги на закупівлю м"яса курячого на суму 250,00 тис. грн. Закуплено м"яса на 150,00 тис. грн. Підприємство, що поставляло дану продукцію прислало документ про розірвання договору на закупівлю м"яса. Як діяти в такій ситуації - проводити відкриті торги , чи допорогові торги на суму 100,00 тис. грн.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json