Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.02.2019 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
5160 / 4998
Відповідно до умов тендерної документації, наша організація має виконати роботи по заміні покриття покрівлі без втручання в крокв'яну систему. При підготовчих роботах спеціалістами нашої організації був виявлений жахливий стан крок'яної системи. Нами були залучені експерти для проведення технічного обстеження покрівлі, в результаті маємо звіт з висновком щодо проведення капітального ремонту крок'яної системи. Чи можно на основі звіту провести коригуваняя кошторисної документації та змінити вартість узгодженої договірної ціни в бік зростання?
Відповідь
12.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6005 / 5871
Добрий день! Плануємо в поточному році здійснити закупівлю дорогоцінного металу (далі д/м). Ціна на д/м прив'язана до світового ринку та змінюється щоденно. Передбачити її, навіть орієнтовно, на декілька тижнів не можливо. Оскільки установі важливо використати виділені кошти на закупівлю у повному обсязі, маса д/м, яку придбатиме Держсховище може значно відрізнятися від тієї, яка була заявлена в тенд/док. Як це відобразити в тенд/док.?
Відповідь
11.02.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
4982 / 5054
Пунктом 10 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлено обов’язок замовника прийняти рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо юридична особа, яка є учасником, не має антикорупційної програми чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень. Відповідно до частини 2 статті 22 Закону тендерна документація повинна містити вимоги, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. При цьому слід відмітити, що необхідність затвердження антикорупційних програм для юридичних осіб, які є учасниками попередньої кваліфікації, учасниками процедури закупівлі (якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг), робіт дорівнює або перевищує 20 мільйонів гривень) визначена пунктом 2 частини 2 статті 62 Закону України «Про запобігання корупції» і є обов’язковою лише для резидентів. Законодавство інших країн не завжди містить положення щодо наявності у підприємства антикорупційної програми. З урахуванням зазначеного, просимо надати роз’яснення щодо шляхів підтвердження відповідності учасника торгів-нерезидента вимогам пункту 10 частини 1 статті 17 Закону, а саме: які саме документи може надавати учасник-нерезидент на заміну антикорупційної програми у разі відсутності в законодавстві країни, де він зареєстрований, відповідних вимог; чи можливим є включення такого формулювання до тендерної документації замовника: «Учасники-нерезиденти надають копію антикорупційної програми та документа щодо призначення уповноваженого з її реалізації або копію інших аналогічних документів з урахуванням законодавства країни реєстрації такого учасника». Директор із запобігання і протидії корупції – радник президента О.В. Поліщук
Відповідь
08.02.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
6589 / 6363
Код ДК 021:2015 - 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги. Складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок. Замовник - державна установа. Питання - чи має право державна установа проводити окремі тендера (закупівлі),якщо Код закупівлі та назва документації із землеустрою не змінюється,а змінюється лише адреса (місцезнаходження) ділянки. Або в такому випадку,відповідно до Наказу 17.03.2016 № 454, необхідно проводити один тендер з окремими частинами предмету закупівлі (лотами)
Відповідь
08.02.2019 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
5393 / 5452
Чи може замовник тендерної пропозиції вписувати такий пункт : "При оцінці тендерної пропозиції Учасника, який запропонував найнижчу цінову пропозицію, Замовником враховується попередній досвід співпраці з Учасником та попередній досвід щодо виконання аналогічного договору (договорів) з даним Учасником, в тому числі строки, якісні та кількісні характеристики виконання договору (договорів), відсутність зауважень щодо виконання договору (договорів) з боку Замовника. У разі наявності письмових зауважень або претензій щодо виконання такого договору (таких договорів) з Учасником, Замовник відхиляє його тендерну пропозицію." Чи він повинен встановлювати критерії тільки згідно ст. 16 закону "Про публічні закупівлі"???
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2