Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.11.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Оголошений тендер на закпівлю лабораторних послуг не відбувся 2 рази у зв'язку з кількістю учасників меньше 2. Питання 1: Чи потрібно оголошувати 3-і торги, якщо тендерна документація 2-х торгів відрізнялась від 1-х (конкретизовано кількість і види досліджень, змінені та розширені вимоги до учасників), при цьому сума закупівлі не змінилась. Питання 2:Чи може замовник під час переговорної процедури зменьшити кількість та загальну вартість предмету закупівлі оголошеного на торгах, що не відбулися? Питання 3: Чи може бути запрошений на переговорну процедуру суб'єкт господарювання в якого із замовником послуг один центральний орган управління?
Відповідь
01.11.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Всі тендерні пропозиції учасників торгів не витримали норму щодо правильності оформлення електронної банківської гарантії забезпечення тендерної пропозиції!!! Закупівля UA-2017-10-09-000536-c Тендерним комітетом опубліковано оголошення про проведення процедури відкритих торгів. Період подачі пропозицій системою встановлено до 25.10.2017. Через Скаргу 23.10.2017 процедуру було заблоковано, та 26.10.2017 розблоковано. В той же час, 30.10.17 о 15:08 стартує аукціон за результатом якого о 15:35 відбувається розкриття тендерних пропозицій. Аукціон був назначений е-майданчиком автоматично після розблокування процедури о 18:30 25.10.17 через неприйняття АМКУ скарги до розгляду. При цьому, е-майданчик автоматично продовжив не строк подання тендерних пропозицій (замовник не втручався), а строк очікування старту аукціону, позбавивши права учасників привести у відповідність документи подані на участь в торгах , або подати пропозицію з урахуванням нової дати розкриття. За результатами аукціону визначено учасника, який подав найбільш економічно вигідну пропозицію. На даний момент триває кваліфікація. Виникли проблемні питання в частині правильності оформлення електронної банківської гарантії. Так, пп. 2.6 та пп. 2.9. п. 2 Розділу III тендерної документації було передбачено наступне: " 2.6. Строк дії забезпечення пропозиції конкурсних торгів 90 днів з дати розкриття пропозицій конкурсних торгів" та "2.9. ... Банківська гарантія набирає чинності з дати розкриття тендерних пропозицій" Разом з тим в пп. 2.1. п. 2 Розділу IV тендерної документації зазначено: "2.1. Дата і час розкриття тендерних пропозицій визначаються електронною системою закупівель автоматично та зазначаються в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів". Як результат: Тендерна пропозиція Учасника № 1 - без електронної банківської гарантії Тендерні пропозиції Учасника № 2 та Учасника № 3 із строком дії електронної банківської гарантії менше ніж 90 днів з дати розкриття (87 днів). Прошу надати роз’яснення, як вчинити в даній ситуації та як оцінювати електронну банківську гарантію, яка має строк дії менше 90 днів , у зв’язку із автоматичним визначенням дати аукціону системою та неможливістю привести у відповідність документи учасниками?
Відповідь
01.11.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, замовником були проведені відкриті торги, які були оголошені на загальну кількість предмета закупівель, а вже в тендерній документації прописано асортимент та відповідно викладено в специфікації до договору. Чи правильно ми розуміємо, що повідомлення про внесення змін до договору оприлюднюється на сайті Прозорро враховуючи підстави, передбачені ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» і якщо змінюється кількість кожної позиції асортименту без зміни загальної кількості предмету закупівлі повідомлення розміщувати не потрібно?
Відповідь
31.10.2017
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Ми зареєстрували представництво китайської компанії в Україні, але у нас ще немає відкритого банківського рахунку. Ми хотіли б прийняти участь у державних тендерах з будівництва в Україні. Чи потрібно для цього отримати якусь ліцензію в Міністерстві, які для цього потрібні документи і чи існують якість критерії чи вимоги яким повинна відповідати наша компанія. Будемо дуже вдячні за швидку відповідь. З повагою, Катерина Кривов'язюк
Відповідь
31.10.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Відповідно до спільного плану дій по децентралізації управління автомобільними дорогами загального користування структурний підрозділ Київської обласної державної адміністрації з 01.01.2018 року отримає на свій баланс 6 000 км. автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Структурний підрозділ Київської обласної державної адміністрації повинен утримувати зазначену мережу автомобільних доріг з 01.01.2018 року. Однак, тендерні процедури займають певний час, в наслідок чого передані автомобільні дороги залишаться без снігоочищення, що призведе до виникнення негативних наслідків. Листом (Вих. №11-13/2899 від 10.07.2017 р.) Київська обласна адміністрація зверталася до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України щодо надання роз’яснення щодо можливості застосувати проведення державних закупівель на більш ранніх етапах. Однак, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України у своєму листі (Вих. № 3304-06/27708-06 від 08.08.2017 р.) надало відповідь, у якому міститься посилання на лист від 14.09.2016 № 3302-06/29640-06 щодо планування закупівель. Разом з тим, звертаємо вашу увагу, що структурний підрозділ Київської обласної державної адміністрації виступатиме замовником та розпорядником бюджетних коштів, виділених на утримання автомобільних доріг лише з 01.01.2018 року, що унеможливлює розпочати державні процедури закупівель наприкінці поточного року, оскільки до 31.12.2017 року утримання автомобільних доріг здійснюється Службою автомобільних доріг. Враховуючи все вищевикладене, просимо надати роз’яснення, чи не буде порушенням, якщо структурний підрозділ Київської обласної державної адміністрації розпочне процедури публічних закупівель щодо утримання доріг наприкінці поточного року, з метою дотримання чинного законодавства у сфері публічних закупівель та з метою забезпечення належних умов дорожнього руху в зимовий період. У разі неможливості проведення структурним підрозділом Київської обласної державної адміністрації процедур публічних закупівель щодо утримання доріг наприкінці поточного року, просимо надати роз’яснення стосовно подальших дій щодо проведення процедур публічних закупівель.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json