Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
14.05.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Після здійснення Держаудитслужбою моніторингу закупівлі (переговорна процедура) було винесено зобовязання щодо усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, зокрема розірвати договір. На момент завершення моніторингу по даному договору вже були здійснені проплати за поставку товару. В даному випадку чи тягне це за собою повну відміну переговорної процедури? І чи потрібно заново проводити відкриті торги? Дякую!
Відповідь
13.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до пп.2 ч. 2 ст. 40 ЗУ "Про публічні закупівлі" редакція від 19.04.2020, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Просимо повідомити: 1. Якщо закупівля за процедурою відкриті торги із застосуванням прекваліфікації відбулась 2-чі, проте кожного разу для участі у даній закупівлі подавали свої пропозиції 2-ва та більше Учасників, проте закупівлі були скасовані у звязку з допущенням до аукціону за результатами прекваліфікації лише одного Учасника, чи має право Замовник у такому випадку застосовувати переговорну процедуру?
Відповідь
07.05.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Статтею 16 Закону визначено, що Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям процедури закупівлі. До процедур закупівель, як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 Закону, відноситься і переговорна процедура закупівлі (пункт 2 ст.13 Закону). Проте, ст. 40 Закону, яка регламентує умови застосування переговорної процедури не передбачено надання учасниками процедури закупівлі підтвердження їх відповідності кваліфікаційним критеріям під час проведення переговорів, а містить лише вимоги щодо частини першої статті 17 Закону. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення щодо наявності/відсутності у замовника законного права вимагати від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям та про відсутність підстав для відмови йому (їм) в участі у процедурі закупівлі відповідно до статті 16 Закону, особливо під час застосування переговорної процедури як виняток у випадках, передбачених пунктів 2-7 статті 40 Закону.
Відповідь
03.05.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Просимо надати консультацію у відповідності до п. 13 частини першої ст. 9 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VІІІ (в редакції Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 року №114-ІХ), (далі – нова редакція Закону), щодо наступного. Замовником у 2019 році за результатами проведення відкритих торгів у порядку, що діяв до введення в дію нової редакції Закону, було укладено договір про закупівлю робіт з реконструкції будівлі навчально-виховного комплексу. Термін виконання робіт – до 20.12.2021 року. На теперішній час в результаті коригування проекту виникає потреба у проведенні додаткових будівельних робіт, які не були передбачені початковим проектом. Очікувана вартість таких додаткових робіт перевищує вартісні межі, встановлені пунктом 1 частини першої статті 3 Закону в новій редакції, але є меншою за 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, та складає 7,0 млн. грн.. У відповідності до п. 5 частини другої ст. 40 нової редакції Закону замовником як виняток може бути застосована переговорна процедура закупівлі у разі, «якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових АНАЛОГІЧНИХ робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових АНАЛОГІЧНИХ робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера». Чи має право замовник провести переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 5 частини другої ст. 40 нової редакції Закону у зв’язку з виникненням необхідності у закупівлі в того самого учасника додаткових робіт, які не були передбачені у початковому проекті на реконструкцію будівлі навчально-виховного комплексу, якщо вартість таких робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера згідно попередньої редакції Закону України «Про публічні закупівлі»? Чи вважаються «АНАЛОГІЧНИМИ» в розумінні нової редакції Закону додаткові будівельні роботи, не зазначені у початковому проекті, але які стали необхідними у зв’язку з коригуванням проекту та технічно і економічно пов’язані з основним договором про закупівлю? Заздалегідь вдячні за консультацію.
Відповідь
29.04.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Будемо вдячні за роз’яснення щодо ст.40 «Переговорна процедура закупівлі»: Чи можна застосовувати дану статтю, а саме пункт «5) якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера…» Якщо закупівля робіт відбулася в 2019 році, а на даний момент виникла необхідність закупити додаткові роботи на об’єкті цього ж Замовника, які не будуть перевищувати вартість 50% ціни попереднього договору ?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json