Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
24.01.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
ВКУ КНТЕУ є структурним підрозділом (філією) КНТЕУ, який є юридичною особою, фінансується училище з місцевого бюджету, університет з державного бюджету. Як відбувається планування закупівель, разом із сумами, які запланував університет, чи училище самостійно вибирає процедури проведення закупівель?
Відповідь
24.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі №2092 від 19.12.2016 внесено зміни до Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 №454. Відповідно змін, внесених до пункту 2 розділу ІІ, під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається згідно з термінологією галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року №301, із зазначенням у дужках предмета закупівлі відповідно до Єдиного закупівельного словника. Прошу надати консультацію, за показником якої цифри Єдиного закупівельного словника визначати предмет закупівлі послуг з поточного ремонту взагалі та автомобільних доріг зокрема. Дякую!
Відповідь
24.01.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Якщо лоти визначили за формою випуску, на приклад ЛОТ 1 (Лікарські засоби в ін'єкційній формі випуску), чи потрібно в назві лота вказати МНН всіх лікарських засобів які входять до лота? Або можна в технічних вимогах вказанти лот і нижче зазничити всі лікарськи засоби які входять до цього лота і по кожному препарату в дужках вказати МНН? Як правильно? Якщо можливо приведіть приклад як правильно прописати лоти і в їх складі лік. засоби з МНН
Відповідь
23.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Міністерством оборони України (далі – Замовник) проводяться закупівлі для потреб Збройних Сил України відповідно до вимог Закону України “Про публічні закупівлі” (надалі – Закон). Відповідно до пункту третього частини другої статті 22 Закону тендерна документація повинна містити технічну специфікацію, яка не повинна посилатися на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим, а специфікація повинна містити вираз “або еквівалент”. Крім того, відповідно до частини четвертої статті 36 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури. Просимо роз’яснити, яким чином Замовник повинен зазначати в договорі про закупівлю предмет договору та найменування продукції, якщо запропонований учасником товар визначено як еквівалент за процедурою закупівлі. Як приклад процедура закупівлі: UA-2016-11-25-001765-a “Паливо рідинне та газ; оливи мастильні (нафта, вугілля і нафтопродукти) Лот 3. Олива марки “Р” або еквівалент”. Учасник надав цінову пропозицію з найменуванням товару “Олива для гідромеханічних та гідро об’ємних передач Агрінол Р”, що визначено Замовником як еквівалент товару, запропонованого до закупівлі. Просимо надати відповідь консультаційного характеру щодо зазначеного питання. Додаток: 1. Договір з ТОВ “ТД “Агрінол” від 19.12.2316 № 286/1/16/38 на 10 арк. 2. Цінова пропозиція ТОВ “ТД “Агрінол” за лотом № 3
Відповідь
23.01.2017
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи законно вимагати в тендерній документації надання переможцем цінової пропозиції приведеної у відповідності до останньої запропонованої ціни на аукціоні, або вимагати від учасника, пропозиція якого визначена електронною системою закупівель як найбільш економічно вигідна, завантаження "приведеної" цінової пропозиції у систему? Адже у пункті 5 статті 25 Закону зазначено, що учасник має право внести зміни або відкликати свою тендерну пропозицію до закінчення строку її подання...Такі зміни або заява про відкликання тендерної пропозиції враховуються в разі, якщо вони отримані електронною системою закупівель до закінчення строку подання тендерних пропозицій. У абзаці 3 пункту 1 статті 35 зазначено, що учасник має право подати тільки одну тендерну пропозицію. Отримана тендерна пропозиція вноситься автоматично до реєстру, форма якого встановлюється Уповноваженим органом. Частиною 4 статті 36 Закону вже передбачено необхідність відповідності пропозиції за результатом аукціону умовам договору про закупівлю. Для чого вимагати "приведену" цінову пропозицію, якщо в договорі про закупівлю (який також буде розміщено в системі) та специфікації до договору (у разі її наявності) ми будемо бачити (принаймні повинні) останню пропозицію за результатами аукціону? Наприклад як під час цього тендеру UA-2016-11-15-000419-c найбільш економічно вигідну пропозицію було відхилено відповідно до частини 4 пункту 1 статті 30 Закону у зв'язку з невідповідністю тендерної пропозиції умовам тендерної документації (учасник не завантажив у електронну систему закупівель протягом двох робочих днів після аукціону "приведену" цінову пропозицію, як вимагалось у тендерній документації). Водночас, під час розгляду пропозицій учасників до проведення аукціону (закупівля більше 133 тис. євро), тендерні пропозиції такого учасника не були відхилені відповідно до Закону та допущені до аукціону. Виходить до аукціону тендерна пропозиція відповідала Закону та тендерній документації, а після аукціону вже ні, однак внести зміни до пропозиції відповідно до пункту 5 статті 25 Закону після закінчення строку її подання учасник не має права. Крім цього, у коментарях до статті 25 Закону України "Про публічні закупівлі" зазначено, що система має технічну можливість для завантаження документів після аукціону, які відповідно до пункту 3 статті 17 підтверджують заявлену учасником відсутність умов його дискваліфікації...Як бути у випадку з дозавантаженням "приведених" пропозицій...? На мою думку під час тендеру UA-2016-11-15-000419-c підстави для відхилення учасника після аукціону відповідно до частини 4 пункту 1 статті 30 Закону були відсутні. Заздалегідь вдячний за відповідь.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json