Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
31.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня. Як визначати предмет закупівлі у 2017 році? У першому абзаці Порядку залишилась стара норма - тобто з посиланням на класифікатор ДК 016 2010 (п'ятий знак) і за третьою-п'ятою цифрою ДК 021 2015. Змінений лише другий абзац - за четвертою цифрою ДК 021 2015. То що робити з першим абзацом Порядку? Дякую.
Відповідь
31.01.2017
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Питання щодо складання додатку до річного плану закупівель. Згідно роз’яснень Мінекономрозвитку, до річного плану закупівель на поточний рік не включаються ті об’єкти, проведення процедур та укладення договору по яких були здійснені у минулому році, але вони є незавершеними і їх фінансування буде продовжуватися. Наказом Мінекономрозвитку «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель складається за формою річного плану закупівель. Тож чи правомірним буде те, що аналогічно до вищевказаного, у додаток до річного плану на поточний рік замовником не буде включено об’єкти допорогових закупівель, договори на виконання яких укладені в минулому році, а їх фінансування триватиме і у поточному році? А включати лише ті об’єкти, за якими планується укладення нового договору? Якщо ж їх потрібно включати, то яку суму зазначати в полі «очікувана вартість предмету закупівлі»: суму договору за мінусом вже профінансованих видатків минулого року, чи суму коштів, виділену на фінансування даного об’єкту в поточному році, адже ці суми часто не співпадають через недостатність фінансування? Ваша консультація дуже важлива для нас. Дякую.
Відповідь
31.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня. Згідно п.22 Закону «Про публічні закупівлі» роботи із виготовлення проектно-кошторисної документації (проектування) відносяться до поняття – роботи, проте у ДК 021:2015 в розділі 45000000-7 «Будівельні роботи» таке поняття відсутнє, натомість воно є у розділі 71000000-8 «Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги». Якщо вартість таких робіт понад 200,0 тис. грн., а код за ДК 021:2015 – це інженерні послуги, чи не буде порушенням проводити таку закупівлю без застосування визначених Законом процедур та як на таку невідповідність подивиться казначейство (купляємо роботи, які за визначенням класифікатора – послуги)? Ваша консультація дуже важлива для нас. Дякую.
Відповідь
31.01.2017
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Маємо проблему з укладенням договору на постачання Природного газу на 2017р. Тендерним комітетом заздалегідь було вжито заходи з проведення тендеру на закупівлю Природного газу на 2017 рік на очікувану вартість до затвердження кошторису на 2017рік. Так було проведено чотири процедури відкритих торгів на закупівлю Природного газу на 2017рік. Перша процедура - Торги відмінено з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»). Друга процедура - На участь в торгах подано дві пропозиції, які довелось відхилити з причини їх невідповідності умовам тендерної документації. Торги відмінені з причини відхилення всіх тендерних пропозицій (частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»). Третя процедура - На участь в торгах подано дві пропозиції, які також довелось відхилити з причини їх невідповідності умовам тендерної документації. Торги відмінені з причини відхилення всіх тендерних пропозицій (частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»). Четверта процедура - Торги відмінено з причини подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (частина 1 статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі»). Відповідно до частини 5 статті 36 Закону України «Про публічні закупівлі» було укладено додаткову угоду в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Але суми даної угоди не вистачає для забезпечення нашої установи природним газом навіть на половину січня 2017р. Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Чи маємо право на даному етапі провести переговорну процедуру відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 Закону, якщо торги відмінялись через відсутність достатньої кількості учасників два рази, але не підряд, а також на другому тендері було змінено кількість та очікувану вартість товару у зв’язку з затвердженням кошторису на 2017р. Якщо ж на даному етапі неможливо проводити переговорну процедуру, то просимо надати роз’яснення, які ще правомірні заходи можливо вжити для забезпечення нашої установи Природним газом на 2017р. до закінчення проведення тендерних процедур? Адже неможливо передбачити скільки ще разів доведеться проводити тендер, якщо учасники знов подадуть пропозиції, що не відповідатимуть умовам тендерної документації.
Відповідь
31.01.2017
Запитання      Тема: Інше
Просимо надати роз’яснення з наступного питання: Замовнику необхідно укласти договори з банками міста (більше 20 ) на послуги прийому платежів від абонентів замовника за послуги теплопостачання. Замовник буде оплачувати послуги банку за прийом платежів та перерахування коштів на рахунок замовника. Загальна вартість таких договорів перевищує 1 млн. грн, тобто порогову планку. Чи можна дану послугу віднести до допоміжної до фінансових послуг і не проводити процедуру закупівлі відповідно до част. 3 ст.. 2 Закону України №922. Якщо ні, то яку процедуру закупівлі необхідно провести, враховуючи що замовник немає можливості провести відкриті торги, оскільки замовник неможе вибрати один із банків міста і вимогати від споживачів оплачувати послуги тільки в одному банку міста, а кожний банк міста при укладанні договору виставляє свої умови розрахунків. Чи потрібно проводити переговорну процедуру з банками міста, тоді як їх обґрунтовувати.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json