Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
25.11.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Просимо Вас надати роз’яснення: ст 35 п2.5.закону Про публічні закупівлі. А саме: ми є розробниками бази даних для адресного реєстру міста Маріуполя з 2014р. На даний момент в місті виникла необхідність розширити базу данних, а саме додати новий функціонал для побудови містобудівного кадастру, як того вимагає закон. Чи може місто використати в даному випадку переговорну процедуру ((5. потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням;)? Розроблена нами база даних є унікальним продуктом яка працює з документами, форматами та типами даних які запроваджені в даному місті.
Відповідь
22.11.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
п. 4) ч.2 ст. 35 ЗУ "Про публічні закупівлі" - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо тендер був двічі відмінено по абз. 6 ч.1 ст 31 ЗУ - відхилення всіх тендерних пропозицій згідно з цим Законом, а саме в першому тендері відхилині всі пропозиції, а вдругому тендері відхилино два переможця, чи має право замовник застосувати переговорну процедуру?
Відповідь
22.11.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником було направлено запрошення на участь у переговорній процедурі.На дату проведення переговорів учасник надав лист, у якому просить перенести проведення переговорів на іншу дату та направити щодо цього повідомлення про намір перенести/скасувати вказану закупівлю письмово. Підкажіть будь-ласка, які мають бути дії Замовника у цій ситуації?
Відповідь
09.11.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! КЗ ОРР "Обухівська районна стоматологічна поліклініка" було двічі оголошено відкрити торги (поточний ремонт приміщення та заміна вікон та дверей)на суму 285,700.Двічи відкрити торги було відмінено на підставі відсутності достатньої кількості учасників. На теперешній час заклад проводить через систему Прозорро - переговорну процедуру закупівлі, відповідно ст.35ч2 п4 ЗУ "про публічні закупівлі" ,до 19.11.2016 року триває період оскарження повідомлення про намір укласти договір. Сума цінової пропозіції складає 285,700.На тепершній час при обстеженні закладу виникла необхідність в додаткових послугах з приводу поточного ремонту ,але на момент виділення грошей у технічну документацію закладались послуги поточного ремонту на виділену суму,тобто 285,700 . Розпорядник коштів місцевого бюджету погодився виділити додаткові кошти на "додаткові послуги" того ж самого поточного ремонту (чекаємо рішення сессії). Питання - у разі укладення договору по переговорній процедурі на суму 285,700,чи маємо ми право ,при виділенні додаткових коштів на той самий поточний ремонт провести переговорну процедуру з тим самим учасником що буде проводити поточний ремонт на суму 285,700 ,на підставі п 5 ч2 ст35 ЗУ "Про публічні закупівлі" (потреби здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації ,стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами ,технологіями,роботами чи послугами ,якщо заміна попереднього постачальника може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру ,пов*язаних з експлуатацією та обслуговуванням).Дякую
Відповідь
08.11.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня! Просимо надати роз'яснення щодо невідповідності електронної форми на проведення переговорної процедури Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон). Формою вимагається відмітити наступне: "Підтверджую відсутність підстав для відмови в участі, ЗГІДНО 17 статті Закону України "Про державні закупівлі". Але ця вимога не відповідає частині першій статті 17 Закону, де зазначено, що замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити тендерну пропозицію учасника в разі, якщо... Отже, зазначена вимога відноситься виключно до конкурсних торгів. Підтвердженням цього є лист-роз'яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 3302-05/36541-06. Яким чином замовникам оголошувати переговорні процедури закупівель, маючи у вимогах електронної системи відображення інформації, яка суперечить вимогам Закону.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json