Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
05.05.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Доброго дня!Чи можна проводити переговорну процедуру закупівлі після 19 квітня 2020 року, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій до 19 квітня 2020 року?Звертаємось до вас з проханням надати роз’яснення.
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
Замовником проведено закупівлю послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень шляхом проведення відкритих торгів.Після укладення договору у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних послуг (зокрема на момент планування та проведення закупівлі не було такої необхідності).Чи може замовник послуговуючись п.5 ч. 2 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі"(в чинній редакції) застосувати переговорну процедуру та укласти договір про закупівлю з тим самим учасником, що і за результатом відкритих торгів.
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Чи здійснюється визначення предмета закупівлі послуги з проведення технічної інвентаризації (виготовлення технічних паспортів) об'єктів нерухомого майна (будівель, приміщень) стосовно різних(кількох) об'єктів окремо для кожного об'єкта?
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Чи потрібно включати до річного плану закупівель предмет закупівлі за кодом ДК 2015 98341130-5 – «Послуги з прибирання» та проводити відповідні процедури закупівель у разі, якщо витрати на зазначені цілі складатимуть понад 50 тис. грн. та здійснюватимуться із фонду оплати праці установи шляхом укладання договорів цивільно-правового характеру з фізичними особами?
Відповідь
05.05.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Добрий день! Відповідно до ч.7 ст.3 ЗУ "Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: -якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю; - існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності; та інш. Виходячи зі змісту ст. 40 ЗУ Умови застосування переговорної процедури закупівл: - якщо було двічі відмінено процедуру ВІДКРИТИХ ТОРГІВ , у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Врахучуючи зазначене вище, як проводити Замовники закупівлю "розробку проектно-кошторисної документації" у проектанта який в свою чергу має права інтелектуальної власності, та сума очікуваної вартості не перевищую 1 500 000 млн. грн.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json