Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
04.01.2017
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
На 2017 рік предмет закупівлі товарів/послуг визначається по ДК 021:2015 за третім-п’ятим знаком . Але Мінекономрозвиткурозробило проект змін до Порядку визначення предмета закупівлізатвердженого наказом від 17.03.2016 № 454. Проект знаходиться на погодженні і післяйогореєстрації в Мінюсті буде введено в дію. Відповідно до даного проекту предмет закупівлі буде визначатись по четвертому знаку ДК 021:2015. Як бути Замовникусьогодні адже закупівля потребує затвердження річного плану, а зміни ще не набули чинності?
Відповідь
03.01.2017
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Відповідно до ч. 1 ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі" замовник опрлюднює інформацію про закупівлю, зокрема, протокол розгляду тендерних пропозицій - протягом одного дня з дня його затвердження, а також інформацію про відхилення тендерної пропозиції учасника - протягом одного дня з дня прийняття рішення про відхилення. З урахуванням викладеного, які саме документи має оприлюднити замовник за результатами розгляду тендерної пропозиції учасника (не європороги)? Чи достатньо розміщувати в електронній системі закупівель протокол засідання тендерного комітету, в якому є інформація про відхилення пропозицій (із зазначенням підстав) або визначення переможця? Що розуміє законодавець під поняттям "інформація про відхилення тендерної пропозиції учасника"?
Відповідь
03.01.2017
Запитання      Тема: Виконання договору
Департамент освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу КМР (КМДА) просить надати роз’яснення щодо механізму оприлюднення звіту про виконання договору (завершення процедури закупівлі) у разі, якщо акти виконаних робіт надані на суму меншу, ніж сума договору закупівлі.
Відповідь
30.12.2016
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Державним підприємством «Одеський морський торговельний порт» (далі – Замовник) було оголошено проведення тендеру із закупівлі Код ДК 016-2010 33.15.1 «Ремонтування та технічне обслуговування суден і човнів» (код СРV ДК021:2015 50241000-6 Послуги з ремонту і технічного обслуговування суден) (Послуги з ремонту м/б "Могучий") (номер тендеру у ЦБД: UA-2016-09-30-000913-b). За результатами проведення процедури було укладено договір про закупівлю з переможцем торгів та оприлюднено його скан-копію у електронній системі закупівель у строки, передбачені Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі - Закон). Частина 1 статті 10 Закону містить імперативну вимогу про необхідність також оприлюднення Замовником й повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін. Так, при публікації відповідного повідомлення через інтерфейс авторизованого електронного майданчика Zakupki.Prom.ua (далі – Оператор), розташованого за адресою в мережі Інтернет: https://zakupki.prom.ua/, ДП «Одеський порт» зіткнувся із наступною ситуацією. Функціональні можливості майданчика Zakupki.Prom.ua дозволяють оприлюднити повідомлення про внесення змін до договору, завантажити скановану копію додаткової угоди, а також зазначити інформацію про завантажений документ, а саме: номер завантаженого документа та причину внесення змін у відповідності до ч.4 ст.36 Закону. Втім, оприлюднити повідомлення про внесення інших змін до договору з причин, не освітлених ч. 4 ст.36 Закону, однак передбачених чинним законодавством, можливості майданчика Zakupki.Prom.ua не дозволяють. Так, до зазначеного договору про закупівлю були внесені зміни в частині банківських реквізитів сторін. ДП «Одеський порт», як Замовник, згідно чинного законодавства, зобов’язаний оприлюднити відповідне повідомлення про внесення змін до договору. Однак при публікації відповідних даних ДП «Одеський порт» був змушений в будь-якому разі обрати одну із причин відповідно до ч.4 ст. 36 Закону. Інакше, система не дозволить оприлюднити таке повідомлення (що було підтверджено й співпрацівниками майданчика Zakupki.Prom.ua у телефонному режимі). Між тим, статтею 164-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність, зокрема за неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі відповідно до вимог законодавства. Також, відповідно до положень абз. 6 п.п. 1 п. 8 Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року №166, Оператор авторизованого електронного майданчика, окрім іншого, повинен надавати замовникам можливість вчинення усіх необхідних дій для проведення процедури закупівлі та виконання інших вимог, встановлених у Законі. На підставі вищевикладеного, з метою належного виконання Замовником норм чинного законодавства України в сфері публічних закупівель, просимо у найкоротший термін розглянути можливість щодо здійснення заходів по приведенню функціоналу Оператора у відповідність до норм чинного законодавства шляхом його доповнення можливістю, при публікації повідомлення про внесення змін до договору та завантаженні додаткової угоди, зазначати й інші причини внесення змін (не передбачені статтею 36 Закону, однак передбачені чинним законодавством). Заздалегідь вдячні за Вашу оперативність та плідну співпрацю
Відповідь
29.12.2016
Запитання      Тема: Інше
Скажіть будь-ласка, ми підписали договір на закупівлю компослуг на суму більше 200 тис. грн., після проведення переговорної процедури закупівлі відповідно до ст. 35 Закону України "Про публічні закупівлі", підписали сьогодні 29.12.2016. В закладі шестиденний робочий тиждень. Скажіть будь-ласка, коли буде кінцевий (другий день на подачу для оприлюдення - відповідно до ч.1 ст.10 Закону України "Про публічні закупівлі") день подання на оприлюденння договору через майданчик - це 31 грудня 2016 року, як в останній робочий день тижня в організації відповідно до ч.1 ст.255 ЦКУ (кінцевий строк подання на оприлюднення, як останній робочий день в закладі). Чи буде оприлюднюватися 03.01.2017 року відповідно до ч.5 ст.254 ЦКУ (як другий день на подачу для оприлюденння, тобто перший робочий у наступному році після неробочого 2 січня і стякового 1 січня)?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json