Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
13.09.2023
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня, просимо надати роз'яснення. Відповідно до пункту 4 частини 5 статті 3 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» (зі змінами) дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі та інше нерухоме майно. Чи вважаються послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу відповідно до коду національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник - 70340000-6 «Послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу» - орендою? Чи підпадають ці послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу за ДК 021:2015 - 70340000-6 «Послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу» під дію пункту 4 частини 5 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі»? Чи потрібно проводити відкриті торги з особливостями за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник - 70340000-6 «Послуги з надавання нерухомості у спільне користування в режимі розподілу часу», якщо сума закупівлі буде перевищувати 100000 грн.
Відповідь
11.09.2023
Запитання      Тема: Планування закупівель
Нам було виділено 2 000 000 грн. на Капітальний ремонт. Після проведення відкритих торгів та укладання договору з підрядником нам виділили ще 1 мільйон 700 тисяч грн. Чи потрібно знову оголошувати відкриті торги? Чи можна просто збільшити суму договору з підрядником?
Відповідь
07.09.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
На початку року проведені відкриті торги із закупівлі газу на суму 330 тис.грн. Торги не відбулися у зв'язку з неподанням документів учасниками. Укладено прямий договір з постачальником. Зараз наявна потреба здійснити закупівлю газу на суму 80 тис. грн. Роз'ясніть будь-ласка чи буде закупівля газу, проведена на початку року, сумуватися із закупівлею газу в кінці року з метою недопущення перевищення порогу закупівлі товару ( до 100 тис.). Відповідно виникає ще одне питання: чи можна замовнику у такому випадку при закупівлі газу із загальною вартістю до 100 тис. грн. укладати прямий договір чи проводити відкриті торги?
Відповідь
05.09.2023
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
Рішенням шостої сесії Сумської обласної ради 8 скликання від 18.06.2021 «Про визначення Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради централізованою закупівельною організацією», Комунальну установу «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» визначено централізованою закупівельною організацією (далі – ЦЗО) та встановлено, що закупівлі, зокрема комунальним некомерційним підприємством Сумської обласної ради «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» (далі – Центр), в обов’язковому порядку здійснюється через ЦЗО. Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. ЦЗО в інтересах Центру провела відкриті торги, проте закупівлю відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення з такого питання: Чи має право Центр самостійно укласти «прямий» договір про закупівлю, керуючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей, а саме: у разі коли відмінено відкриті торги, організовані ЦЗО в інтересах Центру, через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений ЦЗО?
Відповідь
04.09.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Замовник військова частина по одному ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” в травні місяці 2023 р. уклала один договір купівлі-продажу на суму 100 тис.грн. а інший договір по цьому ж самому ДК 021:2015 має на меті укласти у вересні 2023р. на 190 тис.грн. чи зобовязана в/ч враховуючи загальну суму двох договорів 290 тис.грн. застосовувати конкурентну процедуру закупівель (відкриті торги).
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json