Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
24.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Підкажіть будь-ласка наступне: 1. Чи є помилкою те, що у ціновій пропозиції, складеній Учасником процедури закупівлі, зазначена ціна за одиницю без ПДВ заокруглена до двох знаків після коми, що вплинуло на загальну вартість пропозиції (без урахування ПДВ)? 2. Чи може це бути підставою для відхилення такої тендерної пропозиції та для відміни процедури? 3. Чи правимірно укласти додаткову угоду на зменшення ціни за одиницю?
Відповідь
24.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
На початку 2017 року установою проведено відкриті торги на закупівлю ліків та укладено договір до кінця року. З 01.07.2017 р. набула чинності постанова КМУ від 16.03.2017 р. №180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою затверджено в новій редакції Національний перелік основних лікарських засобів. Чи має право установа після набуття чинності цієї постанови закуповувати ліки, якщо вони є в специфікації до діючого договору але їх з 1 вересня не буде в національному переліку?
Відповідь
18.07.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Чи можливо змінювати ціну за одиницю товару не більше ніж на 10% згідно статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" в допорогових закупівлях?
Відповідь
11.07.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
У квітні 2017 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановлено орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, який доцільно враховувати при визначенні вартості будівництва. Зокрема, Мінрегіонбудом визначено, що на стадії виконання договорів можливе уточнення розміру кошторисної заробітної плати. Просимо надати роз’яснення: чи можливо, а якщо так, то в якому порядку переглядати договори підряду, вже укладені за результатами тендерних процедур закупівель, в частині збільшення розміру кошторисної заробітної плати. Чи являється орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, встановлений Мінрегіонбудом, підставою для зміни істотних умов договору, визначеною п.7 ч.4 ст.36 Закону Україи «Про публічні закупівлі», а саме: зміною регульованих цін (тарифів) і нормативів?
Відповідь
04.07.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Наше підприємство здійснює закупівлі пального ціна на яке постійно коливається на ринку. Пунктом 2 ч. 4. ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачена можливість зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 % у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми визначеної у договорі. Так, збільшуючи ціну на пальне нам доводиться зменшувати кількість товару, аби не збільшилась загальна сума визначена у договорі. Пунктом 5 ч. 4 ст. 36 Закону передбачена можливість узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товару) Запитання: Чи можна при подальшій зміні ціни в бік зменшення (керуючись п. 5 ч. 4 ст. 36 Закону)відповідно збільшувати кількість товару не перевищуючи при цьому початкової кількості на яку було проведено торги та яка була зазначена у договорі?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json