Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
24.05.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня, підкажіть, будь ласка, який визначити вид процедури закупівлі у разі якщо, є річна потреба на 400 тис. грн., а коштів лише виділено 20 тис. грн., чи будуть надалі виділені кошти не відомо?
Відповідь
24.05.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Постачальник природного газу періодично ініціює збільшення ціни на товар у зв'язку із коливанням його вартості на ринку, підтверджуючи відповідне довідками регіональної торгово-промислової палати. Аналізуючи довідки різних регіональних ТПП, а також ресурси ТБ "Українська енергетична біржа", ТОВ "Нафтогаз Трейдинг", вбачається протилежно різна інформація про ціну (коливання) природного газу. Водночас, зокрема, лист Мінекономіки № 3304-04/69987 від 24.11.2020 передбачає, що внесення змін має бути обгрунтованим та документально підтвердженим. Просимо повідомити до якого органу (підприємства, установи, організації) можна звернутись для перевірки інформації, висвітленої в довідках торгово-промислової палати.
Відповідь
24.05.2021
Запитання      Тема: Інше
Деталі запиту у листі-вкладенні. По суті питання наступне: АТ "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО" здійснює закупівлю електричної енергії для власних господаоських потреб. У випадку щомісячного укладення додаткових угод до договору, з огляду на специфіку підпунктів 2 та 5 пункту 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» та коливання ціни товару (електричної енергії) на ринку, буде щомісячно відбуватися або зменшення загальної вартості договору або зменшення загальної кількості (обсягів) придбання, визначених у договорі. Таким чином, враховуючи вищевказану специфіку (щомісячне укладання додаткових угод), через певний проміжок часу обсяги та вартість по договору (з урахуванням укладених додаткових угод) будуть недостатніми для забезпечення потреб Товариства у споживанні електричної енергії. Більше того, обсяг та вартість з урахуванням додаткових угод будуть завжди меншими, ніж вартість та обсяг, визначені у основному договорі, укладеному за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. З огляду на все вищевикладене, звертаємось із проханням надати роз’яснення щодо коректності розуміння Товариством вимог статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» у наведеному прикладі та роз’яснити наступне: 1. Чи дійсно, у випадку щомісячного укладення додаткових угод до договору, предметом закупівлі якого є електрична енергія, щомісячно відбуватиметься або зменшення загальної вартості договору або зменшення загальної кількості (обсягів) придбання, визначених у договорі? 2. Чи коректно, у випадку укладення таких додаткових угод, договірними обсягами та вартістю вважати обсяг та вартість, що були визначені у основному договорі, укладеному за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, чи договірними обсягами та вартістю все ж вважатимуться вже такі обсяг та вартість, що були визначені останньою додатковою угодою до такого договору? Заздалегідь дякуємо за відповідь.
Відповідь
24.05.2021
Запитання      Тема: Інше
З 1 липня 2021 року набирає чинності Закон України від 02.12.2020 №1021 "Про внесення змін до ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі" щодо закупівлі природного газу. Бюджетна установа, що закуповує природний газ для власних потреб опалення та підігріву води є суб'єктом ринку природного газу (ЗУ "Про ринок природного газу") та на даний час закуповує природний газ шляхом проведення відкритих торгів. Просимо пояснити, які дії потрібно вчинити установі, щоб із 01.07.2021 закуповувати природний газ на товарній біржі без застосування конкурентних процедур закупівель, як це стане можливим із 01.07.2021 відповідно до пп.22 частини п'ятої ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
24.05.2021
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня. Відповідно до абз. 1 п. 1 ч. 7 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі", придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: 1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю. Виникла ситуація: оголошували двічі спрощену закпівлю учасників не було, предмет закупівлі, його технічні, якісні харектеристики, вимоги до учасників не змінювалися, змінювалася лише очікувана вартість придмету закупівлі чи можна при таких умовах укладати договір без застосування процедур на підставі абз. 1 п. 1 ч. 7 ст. 3 Закону?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json