Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.10.2016
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
В Україні існують комунальні підприємства, створені місцевими радами. В оперативне управління таким комунальним підприрємствам передані адміністративні будівлі. Установи, в основному бюджетні, орендують у місцевих державних адміністрацій в цих будівлях кабінети для здійснення своєї діяльності. А комунальні підприємства з цими установами укладають договори на постачання послуг з утримання нерухомого майна, за якими отримують свій основний дохід. З набранням чинності Законом України "Про публічні закупівлі" введено проведення допорогових закупівель, використання електронної системи закупівель (ч.1 ст.2). Розмір оплати за договорами на постачання послуг з утримання нерухомого майна в основному перевищують 50 тис. грн на рік, а в деяких випадках і дорівнюють або перевищують 200 тис. грн на рік. Внаслідок чого виникають наступні питання. Яким чином комунальним підприємствам укладати зазначені договори? Чи обов'язково проводити допорогові закупівлі з використання електронної системи? Чи є законним проведення переговорної процедури закупівлі на підставі п.2 ч.2 ст.35 Закону України "Про пцблічні закупівлі" - "відсутность конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи", оскільки лише у комунального підприємства є право оперативного управління адміністративними будівлями на підставі рішення місцевої ради?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json