Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
18.01.2022
Запитання      Тема: Виконання договору
За умовами договорів передбачено порядок їх пролонгації у наступному році без зміни технічних параметрів продукції або умов надання послуг та їх вартості договору, які були укладені без застосування електронної системи закупівель «Prozorro», за вартістю, що не перевищує 50 000,00 грн., то який порядок необхідно виконати до таких договорів у поточному році, застосовуючи до них пролонгацію
Відповідь
18.01.2022
Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі
За результатами проведення переговорної процедури з придбання електричної енергії, який потрібно обрати строк для укладання договору згідно ч.7 ст.40 та п.5.ч.8.чт.40 Закону про публічні закупівлі.?
Відповідь
17.01.2022
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня. Відповідно до частини 6 статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі" дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Підскажіть, будь ласка чи не є порушенням збільшення ціни за одиницю товару визначену в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році при укладенні додаткової угоди в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми? Дякуємо.
Відповідь
17.01.2022
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Оприлюднено допорогову закупівлю, яка, виявилося вже в період подання пропозиції, виявилося що не підписана. Чи можливо проведення процедури без підпису та чи є це порушенням?
Відповідь
17.01.2022
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Доброго дня! За результатами відкритих торгів було укладено на рік договір на закупівлю електричної енергії. Фактично споживання електричної енергії замовником за період дії договору зменшився. Чи потрібно вносити зміни в договір про закупівлю у разі зменшення (фактичне споживання) обсягу предмету закупівлі та зменшення ціни відповідно до фактичного споживання?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json