Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
09.04.2021
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до ч.7 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Куди звертатись про виявлення порушення та як довести, що замовник умисно здійснює поділ предмету закупівлі з метою уникнення проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі? Якщо замовник - є монополіст (комунальне водопровідно-каналізаційне господарство)та здійснює свою діяльність в окремій сфері господарювання.
Відповідь
09.04.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
п.2 ч.5 ст.41 Закону "Про публічні закупівлі" збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії. Якого мається на увазі газу? Якщо Замовнику необхідно підвищити ціну за одиницю товару до 10% на газ скраплений (метан) він повинен витримувати 90 днів з моменту першого підвищення ціни за одиницю товару до 10% чи має право підвищити ціну без обмеження строку?
Відповідь
09.04.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Зміна ціни на газ, додаткова угода
Відповідь
09.04.2021
Запитання      Тема: Планування закупівель
Просимо надати консультацію чи є обов’язковою передача замовником згідно з додатком 2 централізованій закупівельній організації рядків річного плану з товаром, який входить до Переліку (додаток 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 233-р), з видами закупівлі «договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель» (з очікувальною вартістю, яка не перевищує 50 тис. гривень) та «спрощена закупівля»?
Відповідь
08.04.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
1. Чи має достатніх правових підстав Товариство у випадку закупівлі незапланованих (аварійних) робіт (послуг) з ремонту техніки /товарів (запчастин), застосувати положення пп.3 частини 7 ст. 3 Закону, а саме: придбати роботи (послуги) без застосування порядку проведення спрощених закупівель якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі? Чи не будуть кваліфікуватися дії Товариства, як порушення у разі здійснення протягом календарного року таких закупівель та перевищення вартісних меж, встановлених цією ж статтею у разі сумування зазначених закупівель за одним кодом ДК 021:2015 «ЄЗС»? 2. Якщо все ж таки Товариство (Замовник) проведе спрощену закупівлю/відкриті торги на основні види ремонтів автотранспортних засобів та спецтехніки чи можлива дозакупівля у того самого учасника-переможця такої процедури на підставі п.5 ч.7 ст. 3 Закону аналогічних робіт(послуг) з ремонту транспорту, не врахованих при проведенні вищезазначених процедур? 3. При придбанні замовником товарів, робіт, послуг без застосування порядку проведення спрощених закупівель на підставах встановлених ч.7 ст.3 Закону, зокрема п.1 – чи можливе придбання за таким договором товарів, робіт, послуг з лінійки продукції (чи аналогічних робіт, послуг), що підпадає під зазначений код при закупівлі в межах суми укладеного договору?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json