Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.07.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
455 / 456
Доброго дня. Питання, щодо проведення закупівлі в умовах воєнного стану. Комунальне підприємство (міські автобуси) отримало фінансування від міської ради у сумі 2,9 млн грн. на придбання палива підприємством. Залишку палива, що є на підприємстві на даний час, вистачить на 1 місяць роботи. Тому є нагальна потреба і необхідність придбати за рахунок виділених коштів достатній запас палива, що забезпечить безперебійну роботу підприємства до кінця 2022 року. Як правильно та швидко зробити процедуру закупівлі, враховуючи, що є намір придбання палива на різних АЗС міста, за для того, щоб запобігти ризики відсутності постачання на ту, чи іншу АЗС.? В органах державного казначейства відмовляються прийняти до розгляду договори, що будуть укладені з постачальника на іншу суму, аніж профінансовано міською радою. Тобто Казначейство вимагає, щоб договір був укладений на всю суму 2,9 млн грн. Враховуючи потребу підприємства, чи є можливість здійснення закупівлі за спрощеною процедурою на 1 млн грн., що надасть підприємству запас палива на 1,5-2 місяці, а на решту виділених коштів провести відкриті торги?
Відповідь
20.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
93 / 104
З 14.07.2022 вступив в силу ЗУ від 16.12.2021 №1977-ІХ, зокрема, щодо застосування вимог до певних закупівель в частині врахування ступеню локалізації виробництва. Чи розроблено вже порядок підтвердження Уповноваженим органом показника локалізації виробництва? Як зараз виконати вимоги Закону "Про публічні закупівлі", якщо такого порядку ще немає, а закупити, наприклад, насосне обладнання вартістю більше 200 тис.грн. потрібно вже зараз? Які вимоги встановити для документів учасників, щоб вони змогли їх виконати?
Відповідь
19.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
349 / 326
Доброго дня, відповідно до підпункту 1 пункту 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» зазначено: "замовники, визначені частиною дев’ятою статті 3 Закону України “Про публічні закупівлі”/державні замовники у сфері оборони здійснюють публічні/оборонні закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”", згідно частини дев'ять статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі", а саме: "Особливості здійснення закупівель, визначених цим Законом, для гарантованого забезпечення потреб оборони (крім товарів, робіт і послуг, що підлягають закупівлі відповідно до угод у порядку, визначеному пунктом 6 частини п’ятої цієї статті) Міністерством оборони України та його розвідувальним органом, Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України, Національною гвардією України, Національною поліцією України, Державною прикордонною службою України, Службою зовнішньої розвідки України, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державною спеціальною службою транспорту, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Управлінням державної охорони України та іншими військовими формуваннями та/або частинами в особливий період, у період проведення операції об’єднаних сил, антитерористичної операції, у період введення воєнного чи надзвичайного стану встановлюються окремим законом.". Отже, Державна служба України з надзвичайних ситуацій відповідає критерію замовника, що здійснює публічні/оборонні закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених Законами України “Про публічні закупівлі” та “Про оборонні закупівлі”, Прошу Вашого роз'яснення, чи відповідає підпорядкований підрозділ Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який є державним замовником (юридичною особою, яка є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів), вимогам підпункту 1 пункту 1 Постанови КМУ від 28 лютого 2022 р. № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану»?
Відповідь
15.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
334 / 344
Будь ласка підскажіть, Оголосили спрощену закупівлю на пальне по Постанові, але оприлюднили річний план. Чи вважається це порушенням і може треба відмвнити дану закупівлю?
Відповідь
15.07.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
217 / 214
Згідно п. 61 Розділу Х Прикінцеві положення ЗУ «Про публічні закупівлі» в редакції від 14.07.2022 р. встановлено, що цей пункт не застосовується до закупівель, які підпадають під дію положень Закону України "Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі", а також положень про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. Просимо надати роз’яснення з приводу того, дія яких саме положень Закону України "Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі", а також положень про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України впливає на застосування п. 61 Розділу Х Прикінцеві положення ЗУ «Про публічні закупівлі» в редакції від 14.07.2022 р.?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2