Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
02.11.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня. Маю таке питанння щодо планування. Відповідно до річного плану закупівель та змін до нього школа проводить закупівлю меблів та іншого обладнання. Звідси питання, чи можна об’єднувати закупівлі меблів, які йдуть по різних програмах? Наприклад, за залишками освітньої субвенції оголосили спрощену закупівлю шаф для навчальних кабінетів, а за програмою "Спроможна школа" - спрощену закупівлю стінки для початкових класів НУШ. Як правильно зробити, треба виставляти закуплі окремо, чи об’єднувати в одну закупівлю?
Відповідь
06.05.2020
Запитання      Тема: Інше
Щомісячно проводиться оплата за електроенергію у (договір заключений в січні на 40 000 грн без використання Прозорро) чи потрібно щомісяця публікувати акти у зв'язку з новим Законом ?
Відповідь
05.01.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! В зв'язку з адмінреформою після проведення виборів 25 жовтня 2020 року змінилася повна назва установи: було- Брусилівська селищна рада Брусилівського району Житомирської області, стало - Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області. Проведено відкриті торги (на майданчику назву не змінили). Договір заключений вже на нову назву.Зміни в назву на майданчику внесли 4 січня 2021 року. Чи потрібно нам відміняти завершені торги?
Відповідь
23.07.2020
Запитання      Тема: Інше
Просимо надати розяснення чи необхідно проводити відкриті торги за оплату послуг з проведення обовязкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти.Очікувана вартість послуги 260 тис.грн.
Відповідь
03.07.2020
Запитання      Тема: Тендерна документація
ст.14 ч. 3 - де чітко визначено 13 підпуктів, що має бути в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі. Проте останній абзац містить текст "В оголошенні про проведення спрощеної закупівлі може зазначатися інша інформація.". - І тут Замовники прописують все, що їм забажається. - Хто компетентно вірно і чітко може розяснити, що може Замовник писати в оголошенні під текст "інша інформація" ?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json