Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.07.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4531 / 4686
У квітні 2017 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановлено орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, який доцільно враховувати при визначенні вартості будівництва. Зокрема, Мінрегіонбудом визначено, що на стадії виконання договорів можливе уточнення розміру кошторисної заробітної плати. Просимо надати роз’яснення: чи можливо, а якщо так, то в якому порядку переглядати договори підряду, вже укладені за результатами тендерних процедур закупівель, в частині збільшення розміру кошторисної заробітної плати. Чи являється орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, встановлений Мінрегіонбудом, підставою для зміни істотних умов договору, визначеною п.7 ч.4 ст.36 Закону Україи «Про публічні закупівлі», а саме: зміною регульованих цін (тарифів) і нормативів?
Відповідь
04.07.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
4891 / 4898
Наше підприємство здійснює закупівлі пального ціна на яке постійно коливається на ринку. Пунктом 2 ч. 4. ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачена можливість зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 % у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми визначеної у договорі. Так, збільшуючи ціну на пальне нам доводиться зменшувати кількість товару, аби не збільшилась загальна сума визначена у договорі. Пунктом 5 ч. 4 ст. 36 Закону передбачена можливість узгодженої зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товару) Запитання: Чи можна при подальшій зміні ціни в бік зменшення (керуючись п. 5 ч. 4 ст. 36 Закону)відповідно збільшувати кількість товару не перевищуючи при цьому початкової кількості на яку було проведено торги та яка була зазначена у договорі?
Відповідь
19.06.2017 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
5719 / 5593
Доброго дня! За результатами проведення відкритих торгів на закупівлю вугілля укладено Договір з Постачальником. Розпочато договірну співпрацю. Нещодавно Постачальником повідомлено про необхідність підняття ціни на товар до 20 %. Надано відповідне документальне підтвердження підняття ціни. Запитання 1. Чи відноситься ціна на вугілля до регульованої ціни (тарифу)? Запитання 2. Чи може Замовник торгів на підставі наданого підтвердження про підняття ціни укласти спочатку одну Додаткову угоду на 10% (зменшивши обсяг закупівлі та не збільшуючи загальну вартість договору). Здійснити поставку по новій ціні, а після цього укласти ще одну Додаткову угоду про підняття ціни ще на 10 % із 20% (зменшивши обсяг закупівлі та не збільшуючи загальну вартість договору) при цьому, мотивуючи це одним обґрунтуванням?
Відповідь
30.05.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
7602 / 7317
У березні 2017 року укладений договір на постачання електричної енергії за переговорною процедурою до точок обліку споживача. Перелік точок обліку споживача оформлено додатком до договору. У квітні 2017 року укладено договір оренди на ще одне приміщення, яке не було включено до переліку точок обліку, на які проводилась переговорна процедура. Чи можливо нову точку обліку приєднати до діючого договору, укладеного за переговорною процедурою, шляхом укладення додаткової угоди з внесенням змін у додаток до договору з переліком адрес, але без зміни обсягів постачання електричної енергії та ціни договру? Або необхідно проводити нову переговорну процедуру закупівлі електричної енергії лише за цією новою точкою обліку?
Відповідь
25.05.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6739 / 6680
Чи потрібно проводити нову переговорну процедуру закупівлі по , якщо в організації з'явився об'єкт за новою адресою, при цьому в основновному договорі не змінюється сума договору та не міняються об'єми постачання? Можливо достатньо внести зміни тільки додатковою угодою?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2