Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
52 / 52
Доброго дня, нами було проведено відкриті торги по закону, які не відбулись до оприлюднення постанови 1178, чи можемо ми заключити прямий договір по постанові, чи потрібно знову проводити відкриті торги по особливостях?
Відповідь
22.10.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
41 / 38
Відповідно до п. 17 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. №1178 (далі – Особливості), договір про закупівлю за результатами проведеної закупівлі згідно з пунктами 10 і 13 цих особливостей укладається відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України з урахуванням положень статті 41 Закону, крім частин третьої – п’ятої, сьомої та восьмої статті 41 Закону, та цих особливостей. Тобто, для договору про закупівлю, укладеного без використання електронної системи (по п. 13 Особливостей) не розповсюджується норми ч. 3-5, 7, 8 ст. 41 Закону, зокрема в частині внесення змін до такого договору та оприлюднення повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю. Далі, пункти 18, 19, 20 Особливостей визначають умови змін до договорів про закупівлю, зміни істотних умов договору про закупівлю та інформації щодо повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю. У зв’язку з цим, прошу роз’яснити чи розповсюджується на «договори про закупівлю, укладених без використання електронної системи» (по п. 13 Особливостей) вимоги п. 18, 19 та 20 Особливостей, адже: 1. в п. 18 Особливостей мова йде про тендерну пропозицію (пропозиція щодо предмета закупівлі, яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації), а в закупівлі без використання електронної системи закупівель відповідно до п. 13 Особливостей відсутня тендерна документація та відповідно відсутня тендерна пропозиція. Також при здійсненні закупівель на підставі п. 13 Особливостей немає електронного аукціону; 2. в п. 19 Особливостей по тексту зазначено лише про «договір про закупівлю» (відповідно до термінології ст. 1 Закону, яку використовуємо на підставі п. 2 Особливостей, договір про закупівлю - господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару), тобто договір про закупівлю, укладеного за результатами процедури закупівлі або спрощеної закупівлі, що не є «договором про закупівлю укладеного без використання електронної системи»; 3. в підпункті 2 п. 20 Особливостей зазначено, що повідомлення про внесення змін до договору про закупівлю повинно містити «унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів/закупівлі, здійсненої з використанням електронного каталогу, присвоєний електронною системою закупівель». При проведенні закупівлі без використання електронної системи закупівель відсутній саме «унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів», оскільки немає оголошення про проведення відкритих торгів. 4. якщо п. 19, 20 Особливостей розповсюджується на «договори про закупівлю, укладених без використання електронної системи» (по п. 13 Особливостей), то чому п. 18 не розповсюджується, і т.д.? Дякую
Відповідь
21.10.2022 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
51 / 53
Доброго дня! Чи публікувати додаткову угоду, що укладена після набрання чинності постановою 1178 (щодо Особливостей ) про зміну строку дії договору (строк дії зменшується) (договір більше 50 тис грн), до договору, що укладений за постановою 169? Та в який строк: протягом 10 р. дн з моменту укладання чи протягом 90 днів з моменту припинення чи скасування воєнного стану? Дякую.
Відповідь
21.10.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
43 / 44
Доброго дня. Підскажіть будласка закупівлі по постанові 1178 проводяться для забезпечення потреб на період дії воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його закінчення? чи можна провести закупівлю на весь 2023 рік (наприклад електроенергія)?
Відповідь
21.10.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
48 / 49
Доброго дня! Допожить як це зробити - повідомлення про намір розірвати рамкову угоду(постачальник послуг не має спроможності виконувати надалі свої обов'язки у зв'язку з підвищенням вартості послуг) як надіслати учасникам угоди ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2