Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
31.07.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Постачальник звернувся з пропозицією про зміну ціни за одиницю палива на 10%. Для документального підтвердження зростання ціни надає довідку торгово-промислової палати про середньоринкову ціну за одиницю товару станом на дату видачі довідки. Для визначення діапазону коливання ціни на ринку необхідно мати ще середньоринкову ціну за одиницю товару станом на дату проведення аукціону. Але постачальник вважає наші вимоги безпідставними. Будь ласка, надайте рекомендації щодо можливості перевірки реальної динаміки цін на ринку, оскільки постачальники використовують невизначеність документального підтвердження зростання цін на свою користь.
Відповідь
24.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
Підкажіть будь-ласка наступне: 1. Чи є помилкою те, що у ціновій пропозиції, складеній Учасником процедури закупівлі, зазначена ціна за одиницю без ПДВ заокруглена до двох знаків після коми, що вплинуло на загальну вартість пропозиції (без урахування ПДВ)? 2. Чи може це бути підставою для відхилення такої тендерної пропозиції та для відміни процедури? 3. Чи правимірно укласти додаткову угоду на зменшення ціни за одиницю?
Відповідь
24.07.2017
Запитання      Тема: Відкриті торги
На початку 2017 року установою проведено відкриті торги на закупівлю ліків та укладено договір до кінця року. З 01.07.2017 р. набула чинності постанова КМУ від 16.03.2017 р. №180 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою затверджено в новій редакції Національний перелік основних лікарських засобів. Чи має право установа після набуття чинності цієї постанови закуповувати ліки, якщо вони є в специфікації до діючого договору але їх з 1 вересня не буде в національному переліку?
Відповідь
18.07.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Чи можливо змінювати ціну за одиницю товару не більше ніж на 10% згідно статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі" в допорогових закупівлях?
Відповідь
11.07.2017
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
У квітні 2017 року Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України встановлено орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, який доцільно враховувати при визначенні вартості будівництва. Зокрема, Мінрегіонбудом визначено, що на стадії виконання договорів можливе уточнення розміру кошторисної заробітної плати. Просимо надати роз’яснення: чи можливо, а якщо так, то в якому порядку переглядати договори підряду, вже укладені за результатами тендерних процедур закупівель, в частині збільшення розміру кошторисної заробітної плати. Чи являється орієнтовний розмір кошторисної заробітної плати, встановлений Мінрегіонбудом, підставою для зміни істотних умов договору, визначеною п.7 ч.4 ст.36 Закону Україи «Про публічні закупівлі», а саме: зміною регульованих цін (тарифів) і нормативів?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json