Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
10.08.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2107 / 1961
Доброго дня. Управлінням у січні місяці даного року було здійснено закупівлю поштових послуг на суму 500 000 грн. Зараз виникла необхідність знову здійснити закупівлю поштових послуг на суму 14 000 грн. Чи потрібно проводити переговорну процедуру, якщо закупівля здійснюється по одному коду? Тобто чи додаються суми?
Відповідь
07.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1728 / 1729
Відповідно до оновленої редакції Закону України "Про публічні закупівлі" 25.12.2015 р. № 922-VIII з 19.04.2020 р. закупівлі товарів, робіт і послуг вартістю від 50 тис. грн. до 200 тис. грн для товарів і послуг і 1, 5 млн. грн для робіт проводяться із застосуванням процедури спрощених закупівель, а допороговими відповідно вважаються закупівлі від 1 коп. до 50 тис. грн. Прошу роз’яснити: Як бюджетним установам здійснювати передплату періодичних видань, якщо загальна сума за передплату декількох видань перевищує 50 тис. грн? Чи потрібно проводити спрощену закупівлю? Чи можна зазначати конкретну назву видання, яке установа бажає передплатити?
Відповідь
06.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2474 / 2426
Доброго дня. Прошу дати відповідь на такі питання щодо укладання договору без застосування порядку проведення спрощених закупівель відповідно до пункту три частини сім статті 3. Згідно із частиною сім статті 3 Закону : "7. Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: 3) якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із: "оскарженням прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується;" "розірванням договору про закупівлю з вини учасника на строк, достатній для проведення тендеру, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі про закупівлю, який розірваний з вини такого учасника" У цих абзацах мова іде про тендерні процедури. Але у частині сім статті 3 мова іде про незастосування порядку проведення СПРОЩЕНИХ закупівель і вона обмежує вартість закупівлі пунктами 1 та 2 частини першої статті 3. Яким чином тоді правильно скористатися цими підставами у разі, якщо очікувана вартість тендеру на товар(або сума розірваного договору на закупівлю товару, наприклад, 2 мільйони гривень. 20 відсотків від 2 мільйонів гривень це 400 тисяч гривень. Договір можна заключити на всі 20 відсотків, тобто 400 тисяч гривень чи на суму не більше ніж 199,999 тисяч гривень? І чи можна застосувати ці абзаци як підставу для укладання договору без застосування електронної системи закупівель, якщо оскарження йде в суді на оцінку рішень, дій чи бездіяльності замовника після оцінки пропозицій в спрощеної закупівлі або ж при розірванні договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення спрощеної закупівлі (з вини учасника) на строк, достатній для проведення нової спрощеної закупівлі? Дякую, якщо не залишете без уваги.
Відповідь
06.08.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2458 / 2358
Після проведення переговорної процедури закупівлі палива, для проведення відновлювальних робіт виникла необхідність додаткової закупівлі, з тім самим учасником. Чи можливо закупити додатковий об'єм палива за додатковою угодою до існуючого договору. чи потрібно проводити нову процедуру
Відповідь
05.08.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2229 / 2227
Чи може Замовник, як виняток застосувати переговорну процедуру для закупівлі послуг їдалень на додаткові кошти іншої субвенції для збільшення вартості харчування одного учня, що надійшли в середині бюджетного року, обгрунтовуючи застосування переговорної процедури абз. 3 п. 2 ч. 1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутність конкуренції) або п. 5 ч. 1 ст. 40 (додаткові послуги в того самого постачальника) адже приміщення їдальні одне і його за умовами попередньої закупівлі на навчальний рік займає підприємець?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2