Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
02.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня. Оголошена вартість закупівлі 85000,00грн, внаслідок торгів договір заключено на 55000,00грн. Чи можна за залишок коштів купити той самий товар? І яка процедура? Чи можна прямий договір?
Відповідь
02.07.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Між Споживачем та Постачальником попередньо було укладено Договір постачання природного газу для потреб непобутових споживачів, узвязку з різкою зміною кон'юктури ринку природного газу Постачальник не зможе постачати природний газ по ціні Договору. Згідно з вищевикладеним достроково розірвати Договір з 01 серпня 2021 року. Яку процедуру обрати, якщо залишилося менше місяця??
Відповідь
01.07.2021
Запитання      Тема: Інше
Українська федерація учнівського спорту (далі – Федерація) є громадською організацією, яка має всеукраїнський статус та відповідно до статті 212 Закону України «Про фізичну культуру і спорт» представляє Україну у відповідних міжнародних спортивних організаціях, на Всесвітніх гімназіадах, інших міжнародних спортивних змаганнях серед учнівської молоді, може організовувати та проводити на території України всеукраїнські та міжнародні заходи серед учнівської молоді з видів спорту спільно з відповідними спортивними федераціями. Федерація співпрацює з Міністерством освіти і науки України на підставі до Договору про співпрацю від 20 листопада 2020 року № 1 та відповідно до підпункту 8 пункту 3 «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фізичної і спортивної підготовки учнівської та студентської молоді», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. № 866, є одержувачем бюджетних коштів на виконання нею фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед учнів і забезпечення підготовки і участі учнівських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх гімназіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед учнівської молоді. Фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи загальнодержавного рівня серед учнів, що проводяться Федерацією з фізичного виховання та спорту, забезпечення участі учнівських національних збірних команд у міжнародний змаганнях серед учнів щорічно включаються до Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів Федерації (Календарні плани Федерації). Календарні плани Федерації на рік в обов’язковому порядку включаються до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України відповідного року, затвердженого наказом Міністерства молоді та спорту України. Оскільки Федерація належить до замовників, визначених пунктом 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», під час організації та проведення заходів Федерації здійснюється закупівля товарів та послуг з урахуванням вимог даного Закону. З огляду на вищевикладене, та з метою попередження порушень законодавства в сфері публічних закупівель просимо надати роз’яснення чи підпадає Федерація під дію пункту 9 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині здійснення закупівлі послуг, необхідних для проведення заходів з фізичної культури і спорту, та чи має право Федерація здійснювати закупівлю послуг в сумі до 200,0 тис. грн. без застосування порядку проведення спрощених закупівель для фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів державного та міжнародного рівнів серед учнів і забезпечення підготовки і участі учнівських збірних команд у літніх (зимових) Всесвітніх гімназіадах, чемпіонатах світу та Європи, інших міжнародних заходах серед учнівської молоді.
Відповідь
01.07.2021
Запитання      Тема: Відкриті торги
Нами було завантажено тендерну пропозицію на електронному майданчику. Замовник уніс зміни до закупівлі, що не вимагали від нас змін до тендерної пропозиції. Майданчик надіслав нам повідомлення, що ми маємо підтвердити свою пропозиції. Оскільки ми в ній нічого не змінювали, то нічого не робили. Майданчик скасував нашу тендерну пропозицію, як таку, що не підтверджена учасником, про що ми дізналися лише коли не побачили її при розкритті. Просимо надати відповідь чи мав право майданчик скасувати тендерну пропозицію учасника без його дозволу і якими нормами це передбачено?
Відповідь
30.06.2021
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Просимо надати консультацію стосовно зміни істотних умов договору про закупівлю, відповідно до п. 2 ч.5 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі»: 2) збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, природного газу та електричної енергії. Підрядник виконує роботи з реконструкції та поставки Замовнику обладнання в рамках одного договору. На тендер була виставлена проектно-кошторисна документація, що пройшла державну експертизу у 2019 році. З того часу відбулось значне підвищення ціни товару на ринку. Підрядник має необхідність укласти додаткову угоду про збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у зв'язку з коливанням ціни такого товару на ринку. Питання: чи можна підвищувати ціну за одиницю товару до 10 відсотків, згідно цієї статті, мається на увазі ціну на обладнання, що поставляється Підрядником, якщо предметом договору про закупівлю є виконання робіт, тобто договір підряду.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json