Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.05.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
92 / 93
В 2021 році розпорядженням селищного голови спеціаліста І категорії юридичного відділу було визначено уповноважеою особою з питань проведення закупівель/спрощених закупівель. В 2022 року ця особа стає начальником юридичного відділу. Чи потрібно вносити зміни до розпорядження у зв'язку зі зміною посади. Особа пройшла тестування, отримання сертифікат. Прив'язка УО йде до РНОКПП особи, а не до посади. Заздалегідь вдячні за відповідь.
Відповідь
22.02.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
554 / 592
Просимо надати роз’яснення щодо правомірності призначення головного бухгалтера закладу уповноваженою особою, відповідно до Закону. Згідно зі статтею 105 Кодексу Законів про Працю України працівники, можуть виконувати додаткову роботу за іншою професією (посадою). При цьому їм проводиться доплата за суміщення професій (посад), але чи не являється головний бухгалтер зацікавленою особою, адже має право другого підпису?
Відповідь
27.01.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
533 / 567
1. Чи можуть бути покладені обов'язки УО на штатного працівника держслужби без його згоди, і без доплати за додаткове навантаження? 2. Чи можливе, на законних підставах, внесення до посадової інструкції держслужбовця обов'язків уповноваженої особи з публічних закупівель? 3. Яким чином здійснити доплату держслужбовцю за УО без введення до штату посади "Уповноважена особа", враховуючи положення ст.52 Закону 117-IX від 19.09.2019?
Відповідь
23.01.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
441 / 442
Чи може виконувати обов'язки УО по закупівлям депутатка СІЛЬСЬКОЇ ради, а також окрім цього вона ще й очолює комісію по бюджету с/ради
Відповідь
20.01.2022 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
517 / 533
Добрий день, На нашому підприємстві було ліквідовано тендерний комітет згідно частини чотири розділу Х Прикінцеві та перехідні положення Закону "Про публічні закупівлі". Скажіть, будь ласка, чи може займати уповноважена особа посаду бухгалтера, якщо вона займається виключно закупівлями і жодних обов'язків бухгалтера не виконує, призначена замовником згідно п.2 частини один ст.11 Закону, шляхом введення до штатного розпису окремої (окремих) посади (посад), на яку буде покладено обов’язки виконання функцій уповноваженої особи?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2