Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
24 / 26
ТОВ "ПЗДО "BABY LAND" (приватнмй заклад) є одержувачем державних коштів від Управління освіти. Чи потрібно закладу приймайти участь у державних тендерах Прозорро для оплати комунальних послуг на суму більше 50000грн.?
Відповідь
03.08.2022 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
92 / 92
Заклад, що підпадає під визначення «Замовник» в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) взяв участь в публічній закупівлі (далі – Закупівля 1), що проводилася іншим замовником, тобто на конкурентному ринку Оскільки виконання умов Закупівлі 1 передбачає здійснення видатків на закупівлю послуг, пов’язаних виключно з виконанням обов’язків за Закупівлею-1, чи є підстави вважати, що така конкретна закупівля здійснена за результатом діяльності, здійсненої на комерційній основі? З інформацією, наведеною в роз’ясненнях від 29.04.2016 № 3302-06/12875-06 та від 21.05.2020 № 3304-04/32275-06 ознайомлений, але там відповідь базується від виконання завдань юридичної особи «загалом», а не з позиції окремої закупівлі.
Відповідь
21.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
266 / 263
Так як, визначення приналежності до замовників та віднесення їх до певної категорії, здійснююється самостійно на підставі документів, нормативно-правових актів тощо. З метою правильного прийняття рішення і подальшої організації діяльності підприємства, Прошу надати індивідуальну консультацію з питання :"Чи є підприємство КП "Чернівціміськліфт" (код33540107) Замовник в розумінні Закону "Про публічні закупівлі"". Оскільки виникли сумніви, якою ознакою керуватися,якщо згідно Статутних документів підприємства ми:"п.1.1. Міське комунальне підприємство "Чернівціміськліфт", (Підприємство) є комунальним підприємством, що засноване на власності територіальної громади м.Чернівців. Підприємство створене відповідно до рішення 30 сесії міської ради IV скликання від 24 лютого 2005 року № 685. Власник – Чернівецька міська рада." і також " П.1.6. Підприємство здійснює свою діяльність на принципах комерційного розрахунку та власного комерційного ризику, вільного найму працівників. 2.1.Основною метою створення Підприємства є: 2.1.1. Забезпечення в місті безперебійної та безпечної роботи ліфтів; 2.1.2. Здійснення виробничої, господарської, комерційної та іншої діяльності для отримання прибутку." Юридична особа не є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів.
Відповідь
07.07.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
306 / 302
Фермерське господарство (комерційна установа) отримало від держави грант на певну суму, чи підпадає дане ФГ під поняття Замовника згідно п.3.ч.1.ст. 2 ЗУ "про публічні закупівлі" та чи потрібно проводити публічну закупівлю? Дякую.
Відповідь
15.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
594 / 600
Закупівлі товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб руху опору (складовою якого і тероборона) за вимогами ч. 4 ст. 23 Закону про нацспротив становлять державну таємницю і здійснюються за процедурами, встановленими законом для оборонних закупівель. Стосується це тільки робіт, послуг і товарів оборонного призначення чи всіх поточних витрат добровольчих формувань територіальної оборони?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2