Календар подій

28
Вересня
Назад Вперед
Пн Вт С Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
28 29 30 1 2 3 4
Переглянути за період:
з
по

Підписка на новини

E-mail
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті

Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
385 / 373
Доброго дня! Відповідно до ч.5 статті 25 ЗУ "Про публічні закупівлі" - "За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав, визначених частиною четвертою цієї статті". Яка процедура повернення забезпечення, якщо учасник не звернувся до замовника і хто несе відповідальність?
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
374 / 378
Доброго дня. Ми, є замовниками в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі". Просимо Вас надати роз’яснення щодо наступного: чи має право Замвоник під час підготовки тендерої документації, оголошення про проведення відкритих торгів встановити забезпечення тендерної пропзиції шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Замовника? Дякуємо.
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
386 / 378
Ст. 25 Закону України "Про публічні закупівлі" надає право замовнику при оголошенні спрощеної закупівлі встановлювати забезпечення пропозиції. Зокрема, в оголошенні має бути зазначено про строк дії такого забезпечення. Водночас, Закон не передбачає встановлення строку дії пропозиції у спрощеній закупівлі. Який строк дії забезпечення встановлювати в оголошенні про спрощену закупівлю.
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
467 / 424
Стаття 26. Порядок подання тендерних пропозицій/пропозицій. 9. Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Стаття 29. Розгляд та оцінка тендерних пропозицій/пропозицій. 16. Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю. Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей повинно містити наступну інформацію: 1) перелік виявлених невідповідностей; 2) посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо яких виявлені невідповідності; 3) перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей. Замовник не може розміщувати щодо одного й того ж учасника процедури закупівлі більш ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції. Запитання. 1. Помилку учасник може допустити тільки в інформації та/або документах визначених пунктами 1, 2 частини 16 статті 29 Закону чи у всіх документах тендерної документації? 2. Чи допускається помилка в тексті банківської гарантії? 3. Відсутність документа являється помилкою чи ні?
Відповідь
03.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
429 / 443
ТОВ "ЧАСТЮЛЯ" визнано переможцем закупівлі Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-02-13-002614-b, 26.03.2020 р. ТОВ "ЧАСТЮЛЯ" укладено з Замовником договори про закупівлі. Відповідно до тендерної документації ТОВ "ЧАСТЮЛЯ" надано забезпечення тендерної пропозиції. Відповідно частини 4 статті 24 Закону України "Про публічні закупівлі" - "забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі: укладення договору про закупівлю з учасником, що став переможцем тендеру". Враховуючи факт укладення договору Замовником з ТОВ "ЧАСТЮЛЯ" забезпечення тендерної пропозиції має бути повернуто. Відповідно статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" забезпечення тендерної пропозиції - надання забезпечення виконання зобов’язань учасника перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням тендерної пропозиції, у вигляді такого забезпечення, як гарантія. ТОВ «ЧАСТЮЛЯ» виконано всі зобов’язань учасника перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням тендерної пропозиції, а саме надано підтверджуючі документи передбачені статтею 17 Закону України "Про публічні закупівлі" та укладено відповідні договори за результатами закупівлі. Проте незважаючи на вище зазначене Замовник відмовляється повертати тендерне забезпечення зазначаючи наступне – «тендерне забезпечення повертається після укладення договору іншим учасникам, а переможцю після закінчення строку дії тендерного забезпечення, а саме після сплину 90 календарних днів. Прошу надати роз’яснення, чи повинен Замовник повернути забезпечення тендерної пропозиції ТОВ «ЧАСТЮЛЯ».
Відповідь
1 2 3 4 5 6 7
Опитування

Оцініть діяльність Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Результати опитування

До списку голосувань

http://freegeoip.net/json