Міністерство економіки України

Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
 
Очистити
19.12.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
після проведення торгів, система Прозоро надіслала лист, що переможець торгів знаходиттся в стані "припинення". Переможець дійсно надав на наш лист відповідь і документи що вони реорганізуються шляхо перетворення з ПрАТ в ТОВ. Наполягає на укладенні з ним (ПрАТ) договору. Можемо ми укласти з переможцем (ПрАТ) договір?
Відповідь
07.12.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Яким чином вийти з ситуації комунальному некомерційному підприємству, коли на етапі аукціону, не можливо знизити цінову пропозицію, оскільки не маємо права відступати від затвердженою калькуляції. Чи має право підприємство працювати з закладами по різній вартості послуг, оскільки відбувся аукціон.
Відповідь
16.11.2023
Запитання      Тема: Відкриті торги
Чи може Фоп 2 групи брати участь у тендері на "Системи відеоспостереження з монтажем", що об'явила бюджетна установа. Предмет закупівлі згідно прозоро - товар. jcrskmrb ФОП 2 групи не може надавати послуги юридичним особам
Відповідь
31.10.2023
Запитання      Тема: Інше
Відповідно до пункту 37 частиної першої статті 1 Закону України "Про публічні закупівлі" учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі (далі - учасник) - фізична особа, фізична особа - підприємець чи юридична особа - резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі. Для цілей цього Закону до об’єднання учасників належать: окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб - резидентів; окрема юридична особа, створена шляхом об’єднання юридичних осіб (резидентів та нерезидентів); об’єднання юридичних осіб - нерезидентів із створенням або без створення окремої юридичної особи. При цьому згідно з статтею 1130 Цивільного кодексу України: "1. За договором про спільну діяльність сторони (учасники) зобов'язуються спільно діяти без створення юридичної особи для досягнення певної мети, що не суперечить законові. 2. Спільна діяльність може здійснюватися на основі об'єднання вкладів учасників (просте товариство) або без об'єднання вкладів учасників.". Питання: 1. Чи є договір про спільну діяльність "об'єднанням учасників" в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? 2. Чи є договір про спільну діяльність, учасниками якого є юридична особа-резидент та юридична особа-нерезидент, "об'єднанням учасників" в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? 3. Чи може договір про спільну діяльність бути учасником процедури закупівлі/спрощеної закупівлі? 4. Чи може договір про спільну діяльність, учасниками якого є юридична особа-резидент та юридична особа-нерезидент, бути учасником процедури закупівлі/спрощеної закупівлі? Дякую
Відповідь
07.08.2023
Запитання      Тема: Інше
Чи матиме своє регулятивне розповсюдження правова норма пункту 6 ст. 3 Закону України від 25.12.2015 р. № 922-VIII «Про публічні закупівлі» на договірні відносини між комунальними унітарними підприємствами, що функціонують в межах однієї територіальної громади, створені свого часу рішенням міськради, на базі відокремленої частини комунальної власності, власником яких є територіальна громада міста, у випадку укладання між ними Договору надання послуг? Чи будуть вони вважатися одне щодо одного афілійованими підприємcтвами?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json