Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
23.04.2022
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи обов'язково в тендерній документації вказувати повний перелік формальних помилок? Чи достатньо посилатися на затверджений перелік відповідно до Наказу?
Відповідь
15.02.2022
Запитання      Тема: Тендерна документація
Ми були учасником в тендері №UA-2021-09-02-000292-c. Наштовариство не пройшло лише по причині незначної вищої ціни, але по якості товар закупки був в рази ліпший. Питання, чи можна в розділі критеріїв записати наступним чином: "Основним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 80%). " "До оцінки тендерних пропозицій приймається сума, що становить 80% вартості тендерної пропозиції кожного окремого учасника та 20% урахування вимог щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмету закупівлі, визначених цією документацією, в тому числі з урахуванням включення до ціни податку на додану вартість (ПДВ), якщо учасник є платником ПДВ, інших податків та зборів, що передбачені чинним законодавством, та мають бути включені таким учасником до вартості товарів, робіт або послуг." Чи вірно буде записано?
Відповідь
05.02.2022
Запитання      Тема: Допорогові закупівлі
Доброго дня, у складі оголошення Замовника було встановлена вимога надати лист згоду на обробку персональних даних, (без зазначення конктерних осіб) при підготовці тендерної пропозиції (ФОПом) надано у складі тендерної пропозиції лист-згода на обробку персональних даних (прикріплено у файлі) у свою чергу Замовник відхилив тендерну пропозицію ФОПа, аргументуючи це тим, що лист-згоду потрібно надавати на фізичну особу, а Учасник ФОП надав на фізичну особу-підприємця.
Відповідь
01.12.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Доброго дня! Відповідно до пункту 2 частини 2 розділу III «Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском», затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України від 05.03.2018 року №333, ремонт обладнання під тиском слід виконувати відповідно до вимог технічної документації, до складу якої мають входити технічні умови на ремонт. Згідно пунктом 4.2.4. технічних умов на капітальний ремонт – екранів гладкотрубних прямоточних стаціонарних котлів ТУ У 28.3-00130044-069:2011, які розроблені 14.03.2011 року державним підприємством «Львівське конструкторське бюро» та погоджені заступником Міністра палива та енергетики України 26.11.2010 року, трубні елементи, що використовуються при ремонті, повинні постачатись або виготовлятись з холодно- та теплодеформованих труб згідно ТУ 14-3-460 /ТУ У 27.2-05757883-207. Враховуючи беззаперечну вимогу щодо використання при ремонті трубних елементів виготовлених лише згідно ТУ 14-3-460 /ТУ У 27.2-05757883-207 виникає питання, чи зобов’язаний замовник, відповідно до частини 3 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», у технічній специфікації (технічних вимогах) застосовувати вираз «або еквівалент».
Відповідь
29.11.2021
Запитання      Тема: Тендерна документація
Чи може замовник в тендерній документації (ТД) заборонити субпідряд в технічних вимогах (технічній специфікації), посилаючись на відсутність кваліфікаційних критеріїв щодо наявності матеріально-технічної бази та персоналу? Чи може замовник в цьому випадку зазначати в ТД "Інформація про субпідрядника/співвиконавця - не передбачено"?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json