Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
26.08.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення закупівель до 01.01.2022. Просимо надати роз’яснення щодо порядку завершення процедур закупівель розпочатих тендерними комітетами у 2021 році: 1. Чи має право тендерний комітет приймати рішення після 01.01.2022 щодо процедур закупівель розпочатих у 2021 році? 2. Чи має право уповноважена особа приймати рішення після 01.01.2022 щодо процедур закупівель розпочатих тендерними комітетами у 2021 році?
Відповідь
12.08.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Наразі в Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ тривають роботи з капітального будівництва та капітального ремонту. Закупівля робіт проводилася Тендерним комітетом до вступу в дію нової редакції Закону "Про публічні закупівлі" 19.04.2020 . Деякі договори мають етапи виконання та строк дії протягом трьох років (до 2022 року). Питання наступне - оскільки лише Уповноважена особа з 1 січня 2022 року матиме право проводити процедури закупівлі, хто повинен/має право договори розпочаті у 2020 році закривати у 2022 році. Дякую.
Відповідь
11.08.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
Просимо Вас надати роз'яснення щодо правомірності встановлення доплати за збільшення обсягів виконуваних робіт, премії чи укладення трудового договору цивільно-правового характеру з головним інженером та чи не суперечитиме встановлення такої оплати Постанові Кабінетів Міністрів від 30 серпня 2002 року №1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери"?
Відповідь
13.04.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
1. Рішенням (наказом) начальника організації (військового інституту) фунцій уповноваженої особи покладено на військовослужбовця (як додаткової роботи, але без відповідної доплати згідно з законодавством). Чим порушено вимоги статті 11 Закону України “Про публічні закупівлі”. Окрім того у листі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 3304-04/24218-06 від 10.04.2020 вказано: Згідно статті 11 нової редакції Закону уповноважена особа визначається або призначається замовником одним з таких способів: 1) шляхом покладення на працівника (працівників) із штатної чисельності функцій уповноваженої особи як додаткової роботи із відповідною доплатою згідно з законодавством. Цей спосіб може бути використаний невеликими замовниками, що проводять незначну кількість закупівель на рік та штатну чисельність працівників якої у зв’язку з цим збільшувати не доцільно, але за умови що уповноважена особа в обов'язковому порядку отримає доплату за здійснення додаткової до основних посадових обов'язків роботи з організації та проведення закупівель. В даному випадку необхідно покласти обов'язки уповноваженої особи на працівника(ів) зі штатної чисельності організації розпорядчим рішенням замовника. У листі зазначено, що уповноважена особа в обов'язковому порядку отримає доплату за здійснення додаткової до основних посадових обов'язків роботи з організації та проведення закупівель. Відсутність доплати є порушенням Закону України “Про публічні закупівлі” чи для військовослужбовців відсутність доплати законна? Якщо законна, то на якій підставі? 2.Чи має право і на якій підставі військовослужбовець відмовитися від виконання фунцій уповноваженої особи (як додаткової роботи, без відповідної доплати згідно з законодавством)?
Відповідь
09.04.2021
Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа
1. Чи правомірним є покладення рішенням (наказом) начальника організації (військового інституту) фунцій оповноваженої особи на військовослужбовця (як додаткової роботи, але без відповідної доплати згідно з законодавством)? Відсутність доплати аргументована статтею 25 Закону України № 1700-VII “Про запобігання корупції”, у якій визначено, що військовим заборонено займатися іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю (крім викладацької, наукової і творчої діяльності, медичної практики, інструкторської та суддівської практики із спорту). При цьому у військовому інституті є працівники (не військові), яким є можливість здійснювати доплату. 2.Чи має право і на якій підставі військовослужбовець відмовитися від виконання фунцій оповноваженої особи (як додаткової роботи)?
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json