Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
11.05.2021
Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель
Питання стосуються Спрощених закупівель і Відкритих торгів. 1) Чи може бути об’єднано рішення про результати розгляду пропозицій декількох (або всіх) учасників закупівлі у одному Протоколі Уповноваженої особи, чи може надаватися правова оцінка декільком пропозиціям в одному Протоколі? Якщо ні, то чому? На нашу думку, розгляд пропозицій кожного з учасників відбувається послідовно і щодо розгляду кожної окремої пропозиції має бути оприлюднений окремий протокол (Аналіз ст.ст. 11, 14, 30, 41 ЗУ Про публічні закупівлі). Такий протокол не може містити рішення про відхилення чи прийняття пропозиції інших учасників, а також у даному протоколі не може надаватися правова оцінка іншим пропозиціям, оскільки замовник приступає до розгляду «наступних» пропозицій лише прийнявши рішення про відхилення «поточної». Також, оскільки «попередні» пропозиції (в разі їх наявності) вже розглянуті, то і відносно них не може бути надано жодних правових оцінок у протоколі розгляду «поточної» пропозиції. Приклад закупівлі UA-2020-09-07-007867-b. 2) Чи є законні підстави в Уповноваженої особи замовника зазначати у Протоколі визнання переможцем Учасника №2 відомості про недійсність деяких положень Протоколу відхилення пропозиції Учасника №1? Приклад закупівлі UA-2021-04-17-000032-b.
Відповідь
05.06.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
За результатами розгляду тендерних пропозицій складається протокол розгляду тендерних пропозицій за формою, встановленою Уповноваженим органом, та оприлюднюється замовником на веб-порталі Уповноваженого органу відповідно до ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі". Після оприлюднення замовником протоколу розгляду тендерних пропозицій електронною системою закупівель автоматично розсилаються повідомлення всім учасникам тендера та оприлюднюється перелік учасників, тендерні пропозиції яких не відхилені згідно з цим Законом. Відповідно до ч. 6 ст. 28 Закону України "Про публічні закупівлі", за результатами розгляду та оцінки тендерної пропозиції замовник визначає переможця та приймає рішення про намір укласти договір згідно з цим Законом. Враховуючи вище зазначене, прошу надати розяснення з наступних питань: 1. Чи є протокол оцінки та розгляду тендерних пропозицій протоколом про визначення переможця відкритих торгів? 2. У якій формі тендерний комітет приймає рішення про визначення переможця?
Відповідь
04.04.2019
Запитання      Тема: Відкриті торги
Добрий день! Надайте будь-ласка розяснення щодо наступого запитання : 1.чи зобовязаний замовник при проведенні відкритих торгів з очікуваною вартістю більше 20 млн.гривень оприлюднювати через електронний майданчик належним чином оформлений протокол розгляду тендерних пропозицій, протокол прийняття рішення про переможця, протокол про намір укласти договір ? 2. вище зазначені рішення повинні фіксуватися в окремих протоколах чи в одному? 3. які вимоги до оформлення протоколів? 4. якщо замовник не дотримався даних вимог- які наслідки? 5.Замовник оприлюднює протокол ( без номера) Порядок денний наступного змісту : про розгляд пропозиції ТОВ "111" по тендерній закупівлі робіт з капітального ремонту вулиці """""", та в цьому ж протоколі голосуванням виносить одне рішення про визнання переможця ТОВ "111". Відсутній протокол чи повідомлення про намір укласти договір хоча на електронному майданчику висвітлюється інформація Намір укласти договір від " вказана дата". Чи є це порушенням?
Відповідь
10.08.2018
Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю
Замовником проводяться відкриті торги (звичайні,БЕЗ публікації англійською мовою). Визначивши переможця відкритих торгів, замовник згідно ст. 10 Закону "Про публічні закупівлі" має оприлюднити на веб-порталі Уповноваженого органу: - протокол розгляду тендерних пропозицій - протягом одного дня з дня його затвердження; -повідомлення про намір укласти договір про закупівлю - протягом одного дня з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі. Але оприлюднено тільки один документ: повідомлення про намір укласти договір. Протокол розгляду тендерних пропозицій - НЕ ОПРИЛЮДНЕНИЙ. Чи є це порушенням Закону?
Відповідь
02.04.2018
Запитання      Тема: Відкриті торги
поясніть, чи має право замовник після оцінки наданих тендерних пропозицій переносити дату аукціону на сім днів раніше? (наприклад: оголошення протоколу розгляду тендерних пропозицій 01.03.2018, дата аукціону 11.03.2018, пізніше дату перенесено на 04.03.2018)
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json