Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
11.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3238 / 3304
Доброго дня. Маємо потребу у роз'ясненні з наступного питання: Чи є перелік визначених Законом або підзаконним актом критеріїв вибору Замовником Постачальника у Прозоромаркет? Якщо є, то яким Законом це регулюється, і де їх знайти? Будемо вдячні за відповідь.
Відповідь
11.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3216 / 3221
Доброго дня, підскажіть будь ласка, якщо ми по постанові КМУ 225 про закупівлі по COVID-19, плануємо зробити закупівлю з постачальником на рік, то потім наприклад, в квітні карантин закінчиться, і як нам бути з цими договорами, чи все одно дія цієї постанови бути поширюватися на наші відносини? Чи нам потім потрібно буде робити відкриті торги з цим постачальником? Завчасно, дякую Вам за відповідь.
Відповідь
10.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2548 / 2520
Навчальний заклад має земельну ділянку. З метою її обробки, за відсутності техніки, навчальний заклад планує укласти договір контрактації сільськогосподарської продукції. Чи повинен навчальний заклад проводити тендерну процедуру, зокрема у виді відкриих торгів,з метою визначення сторони з якої укладе договір контрактації сільськогосподарської продукції.
Відповідь
09.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3410 / 3362
Чи може бюджетна установа, яка є малим непобутовим споживачем відповідно до пункту 42 частини 1 статті 1 ЗУ "Про ринок електричної енергії", укласти прямий договір на 2021 рік (без проведення спрощеної закупівлі)з постачальником універсальної послуги, якщо сума закупівлі складає близько 80,0 тис. грн.?
Відповідь
06.11.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3688 / 3653
Просимо розтлумачити п.3 ч.2 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі». Застосування норми вартісних меж здійснюється коду ДК вцілому, сумуючи всі очікувані вартості закупівель, чи виходячи з очікуваної вартості конкретного предмету закупівлі? Просимо дати відповідь на предмет застосування норми Закону базуючись на прикладах: 1. Вартість закупівлі згідно річного плану по коду ДК 00-00-00 7 500 000,00 грн. (річна потреба), а вартість першої закупівлі, яку необхідно провести (потреби І кварталу) по цьому ж коду ДК, складає 180 000,00грн, яку процедуру Замовником має бути застосовано? 2. Вартість закупівлі згідно річного плану ДК 00-00-00 7 500 000,00 грн. (річна потреба), по цьому коду здійснено закупівель на 3 000 000,00 грн., необхідно провести закупівлю з очікуваною вартістю 150 тис.грн., яку процедуру Замовником має бути застосовано? 3. Замовником проведено закупівель згідно коду ДК на суму 8 300 000,00грн. Виникла потреба провести закупівлю з очікуваною вартістю 120 тис.грн., яку процедуру Замовником має бути застосовано? В якому з перелічених прикладів Замовник зобов’язаний здійснити публікацію у відповідності до п.3 ч.2 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2