Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.10.2019 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1532 / 1464
Доброго дня! Просимо чітко визначити, хто відноситься до службових (посадових) осіб, які повинні очолювати тендерний (бути головою). Я лікар і в мене вища медична освіта, я заступник в.о. директора з МОН в КНП ЦНМД,також я є депутатом сільської ради Мене хочуть в КНП ЦПМД призначити Головою тендерного комітету, . Я не хочу. Бо не розбираюся в цьому. Чи має замовник таке право призначити, чи маю право на посаду я.? Вдячний за відповідь.
Відповідь
24.10.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1906 / 1811
Доброго дня! Комунальний спеціалізований навчальний заклад спортивного профілю «Дніпропетровське вище училище фізичної культури» Дніпропетровської обласної ради» (далі – Училище) являється замовником у розумінні п.9 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі». До складу Училища включається медична частина для потреб якої необхідно провести закупівлі медичних виробів. Відповідно до п.1 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 17.03.2016 № 454 зі змінами, під час здійснення закупівлі медичних виробів предмет закупівлі визначається за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника із зазначенням у дужках коду та назви медичного виробу відповідно до національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів», затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 05.02.2019 №159 (далі – Класифікатор медичних виробів). В мережі інтернет за посиланням https://zakon.rada.gov.ua оприлюднено наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження національного класифікатора НК 024:2019 «Класифікатор медичних виробів» від 05.02.2019 №159. При цьому вищевказаний наказ, Класифікатору медичних виробів не містить, що ускладнює проведення закупівель медичних виробів. Враховуючи вищевикладене, Училище звертається з проханням надати узагальнену відповідь рекомендаційного характеру щодо наступного. Чи оприлюднено на сьогоднішній день на офіційних веб-сайтах органів державної влади України Класифікатор медичних виробів? У разі, якщо вищевказаний класифікатор вже оприлюднено, просимо надати інформацію щодо посилання в мережі інтернет для забезпечення доступу до нього. Заздалегідь вдячні за вичерпну відповідь!
Відповідь
24.10.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1737 / 1571
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення з наступного питання. Відповідно розділу ІІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку №454 від 17.03.2016 р., предмет закупівлі робіт визначається за об'єктами будівництва. Так, предмет закупівлі робіт з капітального ремонту житлових будинків визначається за кожним об'єктом (будівлею) окремо. Тобто, капільний ремонт одного житлового будинку - окремий предмет закупівлі. Питання - чи має право Замовник провести одну закупівлю з капітального ремонту декількох житлових будинків в межах однієї процедури закупівлі із поділом на лоти (один будинок-один лот)?
Відповідь
24.10.2019 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1943 / 1877
Доброго дня! Чи зобов'язана установа повторно оголошувати торги, якщо перші торги були відмінені через відхилення всіх учасників? І чи можуть ці кощти бути використані для виконання договірних зобов'язань за договорами, що будуть укладені без торгів на окремі об'єкти з допороговими сумами, але в межах цільового призначення отриманих коштів?
Відповідь
23.10.2019 Запитання      Тема: Оскарження процедур закупівель Розширений перегляд
1991 / 1775
Доброго дня! Просимо Вас надати консультацію з наступного питання. Процедура – відкриті торги. Два учасника. 17.09.2019 переможцем обрано першого учасника. У цей же день протокол розгляду тендерної пропозицій першого учасника та повідомлення про намір укласти договір оприлюднені замовником в електронній системі. 25.09.2019 другим учасником подана скарга про Оскарження визначення переможця. Колегія АМК України 27.09.2019 прийняла скаргу до розгляду. 15.10.2019 Колегія АМК України постановила що замовник зобов’язаний скасувати рішення про визначення першого учасника переможцем процедури закупівлі (16.10.2019 о 20:54 була опублікована результативна частина рішення Колегії АМК України, 18.10.2019 о 23:22 було опубліковано все рішення). Рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються. Якщо розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених частиною другою статті 32, і перебіг цих строків продовжується з дня, наступного за днем прийняття рішення органом оскарження за результатами розгляду скарги (в нашому випадку це 16.10.2019), то нам незрозумілі наші дії. На виконання рішення Колегії замовник відхиляє першого учасника, але ж для розгляду наступного пройшли усі строки за Законом, а якщо ми повинні розглянути наступного учасника, то відповідно до якого пункту Закону? Чи після відхилення першого, ми повинні відмінити тоги з причини неможливості усунення порушень, що виникли через виявлення порушення законодавства з питань публічних закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2