Меню

Консультації

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
06.09.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
В договорі, згідно тендерної процедури на закупівлю автомобільних шин,розмір, модель, кількість вказані відповідно до тендерної документації. В процесі технологічної роботи транспорту, виникла необхіднсть придбання більшої кількості автошин відповідного розміру і моделі, чим була заявлена в тендерній документації і відповідно в договорі. Питання: чи є можливість, шляхом додаткової угоди, збільшити закупівлю по кількості необхідних автошин, і зменшити кількість інших, при цьому ціна за одиницю товару та сума договору залишається не змінною.
Відповідь
05.09.2019
Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись
За процедурою допорогової закупівлі укладено договір. Проте переможцем торгів умови не виконані (поставка не здійснена в строки визначені договором)та отримано листа про неможливість здійснення поставки. Прошу надати консультацію щодо наших подальших кроків.
Відповідь
05.09.2019
Запитання      Тема: Виконання договору
В зв"язку із медреформою КУ реорганізовується в Комунальне некомерційне підприємство в жовтні місяці 2019 року. Код ЄРДПОУ залишається незмінним.Маємо ми право заключити додаткову угоду про зміни реквізитів та продовжити закупівлі по тендерним договорам( які заключени в 2019 році та повністю не виконані)як правонаступники Комунальной установи.
Відповідь
05.09.2019
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Доброго дня! Виникло питання при оголошенні закупівлі «Smart-кейс вчителя». Оскільки останній належить до програмного забезпечення, виникає питання оголошувати закупівлю на постачання «Smart-кейс вчителя» як товар, або як надання послуг? Звертаємо Вашу увагу на те, що «Smart-кейс вчителя» замовник отримує у вигляді дисків та аксесуарів до нього, а саме:табличка класу, який працює за інноваційними технологіями; листівки для інформування батьків про участь класу в проекті. Посилання на предмет запитання: http://edugames.rozumniki.ua/smartcase/class-sk.php
Відповідь
04.09.2019
Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору
Постачальник звернувся, щодо підвищення ціни товару на 10%. На момент звернення коливання ціни на ринку не було (порівнювалися ринкові ціни на момент укладання договору та момент звернення щодо підвищення ціни0 При порівнянні використовувалися статистичні дані. Просимо дайте чітку відповідь чи можемо в даному випадку збільшувати ціну товару на 10%
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json