Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
02.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1322 / 1308
1.Чи вимагати в Спрощених закупівлях відповідно до ЗУ "Про внесення змін до ЗУ "Про публічні закупівлі" відповідність Учасника вимогам ст 16, ст 17? (Чи небуде це дискримінацією?) 2.Чим зараз керуватись - При затвердженні Положення про Уповноважену особу, яка буде діяти з 19 квітня 2020 відповідно до ЗУ "Про внесення змін до ЗУ "Про публічні закупівлі". 3. Етапи проведення спрощеної закупівлі: Від Оголошення до кінцевого строку подання пропозицій до 6р.дн ПРИ ЦЬОМУ НА УТОЧНЕННЯ 3р.дн. на подання пропозицій не більше 5р.дн? Після уточнення йде подання пропозицій, я правильно розумію...
Відповідь
02.04.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1311 / 1249
чи являються наступні умови дискримінацією ячасників у відкритих торгах:З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості та якості, яких вимагає документація, якщо учасник не є виробником предмету закупівлі відповідно до умов цієї тендерної документації, такий учасник повинен надати гарантії можливості поставки предмета закупівлі у кількості, якості, термінами придатності, визначені цією тендерною документацію та тендерною пропозицією учасника торгів. У якості таких гарантій учасник надає: оригінал гарантійного листа виробника(ів) (представництва, філії виробника - якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України) або представника, дилера, дистриб'ютора, уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки предмета закупівлі у кількості, відповідної якості та з відповідними термінами придатності, строками поставки, визначеними цією тендерною документацію та тендерною пропозицією учасника торгів (повноваження представника, дилера, дистриб'ютора підтверджуються копіями доручень або договорів про співпрацю, іншими документами виробника, якими виробник доручає представнику, дилеру, дистриб'ютору надавати зазначені гарантії). Гарантійний лист повинен включати: назву замовника, учасника, назву предмету закупівлі згідно оголошення, номер закупівлі у системі PROZORRO.
Відповідь
02.04.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1256 / 1190
Добрий день! будьласка допоможіть витрішити спіне питення... в умовах тендеру (відкриті торги) було прописно наявність посвідчень (з охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки) учасник надав посвідчення з простроченими датами (кінцевий термін у посвідченнях 1-15 березня, аукціон відбувся 30 березня), пояснюючи тим, що в наслідок короновірусу не працюють учбові комбінати, та не було змоги виконати переатестацію співробітників. питання в наступному, можемо ми акцептувати як переможця такого учасника?
Відповідь
01.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1080 / 1091
Згідно з п.1 ч.2 ст.2 нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі», який вводиться в дію з 19.04.2020, «забезпечення транспортування, розподілу, зберігання (закачування, відбору) та постачання природного газу на користь третіх осіб (замовників), видобутку природного газу…» визначається як діяльність замовника в окремих сферах господарювання. Геологічне вивчення нафтогазоносності надр–комплекс робіт (геологічне знімання, геофізичні, геохімічні, аерокосмогеологічні дослідження, прямі пошуки, буріння і випробування свердловин, дослідно-промислова розробка, науково-дослідні і тематичні роботи, їх аналіз та узагальнення), що проводяться з метою вивчення геологічної будови і нафтогазоносності надр на певній території (ст.1 Закону України «Про нафту і газ»). Відповідно, геологічне вивчення є складовою процесу видобутку природного газу. Згідно з п.20 ч.5 ст.3 нової редакції Закону, його дія не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є «товари, роботи та послуги, постачання, виконання, надання яких здійснюється постачальником із досвідом роботи в країнах Європи та/або Азії та/або Північної Америки та/або Південної Америки та/або Близького Сходу…». Ураховуючи викладене, прошу надати роз’яснення з наступних питань: - чи можна в розумінні нової редакції Закону вважати закупівлю послуг з геологічного вивчення нафтогазоносних надр складовою забезпечення видобутку природного газу; – які роботи та послуги у розумінні нової редакції Закону відносяться до забезпечення транспортування, зберігання (закачування, відбору), видобутку природного газу; – чи можна в розумінні нової редакції Закону вважати інформацію про досвід роботи в Білорусі, Україні та інших пострадянських країнах, як досвід роботи в країнах Європи та/або Азії, виходячи із загальноприйнятих географічних координат країн, які розташовані в межах відповідних континентів.
Відповідь
01.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1594 / 1614
Доброго дня. Нами, управлінням праці та соціального захисту населення Олевської РДА 16.01.2020 року було проведено переговорну процедуру закупівлі із АТ «Укрпошта, на закупівлю поштових послуг (послуги з виплати і доставки пільг та житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у грошовій формі, за державні кошти) Ідентифікатор закупівліUA-2020-01-16-001153-c, на суму 106 580, 00 грн. (це кошторисні призначення за 2020 рік). Станом на 01.04.2020 року ці кошти використані в повному обсязі, про що буде сформовано звіт про виконання договору. До кінця року нам необхідно ще близько 500 000, 00 грн. на оплату зазначених послуг. Кошторисні призначення будуть спрямовуватись щомісячно згідно перерозподілу. Якщо, оголосити закупівлю на очікувану вартість то казначейство не зареєструє договір , оскільки не має таких кошторисних призначень. Просимо надати роз’яснення як відповідно до нового закону «Про публічні закупівлі» оголосити дану закупівлю (чи можна переговорну) та укласти договір. Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2