Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1604 / 1617
Доброго дня. Якщо оприлюднено звіт про договір про закупівлю (закупівля до 50 тис. грн.) чи необхідно оприлюднювати зміни до договору та звіт про виконання такого договору?
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1394 / 1425
Доброго дня. Будь ласка, проконсультуйте, чи потрібно відповідно до ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" у редакції від 19.04.2020р. у випадку укладення Договору цивільно - правового характеру для виконання робіт (надання послуг) фізичною особою (особа не є фізичною особою - підприємцем) публікувати звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, оскільки оформлення таких договорів цивільно правового характеру є одним зі способів оформлення трудових відносин?
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1634 / 1704
17.12.19 оголосили відкриті торги з закупівлі електричної енергії, як товару. Переможець торгів ТОВ "Сервіс Групп ЛТД" продає електрику по 1,97 грн. Одна з точок комерційного обліку - готель. Можна провести переговорну процедуру на універсальну послугу лише на одну точку(готель) і отримувати електрику від Київської обласної ЕК за 0,9 грн. Який механізм проведення процедури?
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1399 / 1389
Доброго дня! Чи потрібно викладати звіт про договір про закупівлю стосовно відшкодування за товари чи послуги по авансових звітах?
Відповідь
12.05.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1518 / 1506
За одним договором закуплено товар за різними ДК 021:2015. Чи є порушення, що в звітах номер договору буде той же, чи потрібно за кожним ДК укладати окремий договір? Чи є перелік необхідної документації що до звіту про укладений договір яка розміщається на веб порталі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2