Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Меню

Консультації з питань публічних закупівель

Введіть текст для пошуку в консультаціях або відповідях
Умова пошуку
Область пошуку
Додаткова умова пошуку
Область пошуку
Шукати за номером звернення
Номер
Рiк
Bідібрати результати
За темою
За тегами
Останні запити та відповіді
Сортувати за
08.10.2020
Запитання      Тема: Інше
Доброго дня! Будь ласка, надайте відповіді на деякі питання стосовно Постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 «Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу». 1. Коли і яким чином буде оприлюднена інформація щодо початку роботи електронного каталогу? 2. На якому етапі і яким чином можливо подати заявку-звернення про приєднання до електронного каталогу в якості постачальника?
Відповідь
27.08.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
1. Питання, щодо застосування пп.5 п.7. ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» Відбулась спрощена закупівля, укладений договір на суму 906000 грн., розпочаті роботи з капітального ремонту. В ході виконання робіт виникла потреба в проведенні додаткових робіт та додаткових витратах, які замовник не міг передбачити на момент здійснення первинної закупівлі. На ці цілі виділено додатково 240000 грн. Чи можливе застосування пп.5 п.7. ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» та придбати роботу без застосування порядку проведення спрощених закупівель, чи знову проводити спрощену закупівлю? Якими документами, та хто може довести, що роботи є аналогічні? 2. Питання щодо застосування п. 6 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» Орган місцевого самоврядування є засновником комунального підприємства, частка у статутному капіталі становить 100%. Комунальне підприємство планує виконати роботи з благоустрою міста. Відповідно до п.3 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до повноважень сільських, селищних, міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить, серед іншого, створення в разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення спільно з іншими суб'єктами комунальної власності благоустрою населених пунктів, визначення повноважень цих органів (служб). Відповідно до ч. 2 ст. 10 Закону, до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить, серед іншого, організація забезпечення на території населеного пункту чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях. Постає питання можливості застосування п. 6 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме чи має право замовник не застосовувати цей закон для здійснення закупівлі даного предмета закупівлі?
Відповідь
26.08.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
до 19.04.2020 року на роботи заключено договір, тепер виділено на ті самі роботи 300 тис. грн. додаткових коштів. як проводити закупівлю і з ким? чи можна заключати договір з теперішніми виконавцями, щоб завершети роботи по цьому об'єкту?
Відповідь
25.08.2020
Запитання      Тема: Предмет закупівлі
Добрий день! Влітку 2020 року було проведено тендер на закупівлю робіт по об'єкту будівництва за результатами якого було укладено договір з підрядником на суму 4,6 млн. грн. В ході виконання робіт виникла потреба у закупівлі додаткових (аналогічних) робіт на цьому ж об'єкті будівництва в 2020 році. Вартість додаткових робіт складає близько 800 тис. грн., що не перевищує 50% вартості закупівлі робіт за тендером. Прошу пояснити по якій процедурі потрібно проводити закупівлю таких додаткових (аналогічних) робіт: по переговорній (згідно п.5 ч.2 ст. 41 Закону) чи прямий договір без застосування порядку проведення спрощеної закупівлі (згідно п.5 ч.7 ст.3 Закону)?
Відповідь
07.08.2020
Запитання      Тема: Планування закупівель
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, якщо СЗ не відбулась двічі (на 70000 грн.) і ми як замовник будемо укладати прямий догові, але є ще потреба в закупівлі на суму 10000 грн за цим же кодом срv, якою процедурою проводити цю закупівлю.
Відповідь

Підписка на новини

https://freegeoip.net/json