Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
850 / 849
Відповідно до Закону про публічні закупівлі договір про закупівлю - господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. Просимо надати відповідь чи поширюється дія Закону про публічні закупівлі на закупівлі, що здійснюються у фізичних осіб шляхом укладання угод цивільно правового характеру (ЦПХ)? І чи вважатиметься такий договір господарський договором?
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
828 / 849
Виникло питання, пов'язане з закупівлею періодичних видань на наступний рік: в цьому році підписка не більше 50 т.грн, укладаємо прямі договори. А як планувати та проводити на наступний? Я так розумію, якщо плануємо і оголошуємо в цьому році, то сума більше 50 т.грн, то всі закупівлі по цьому коду після 19 квітня повинні б бути по спрощеній процедурі? Чи оскільки план наступного року, то просто проводимо або спрощену, або відкриті, виходячи із потреби наступного року? Або все треба робити на початку 2021 року?
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
954 / 925
Цікавить запитання з приводу внесення змін до тендерної документації за старою редакцією Закону. Якщо на веб-порталі Уповноваженого органу було оприлюднено нову редакцію тендерної документації, додаток 2 до тендерної документації та перелік змін, що вносяться до неї, проте положення додатку 2 до тендерної документації, до яких вносилися зміни, не відображені у вигляді закреслених даних, чи порушено вищезазначеним вимоги абзацу другого частини другої статті 23 Закону?
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
967 / 993
Доброго дня. В зв'язку з дією наказів 708 та 1082 просимо надати роз'яснення з наступних питань. 1. Якщо необхідно провести закупку по ДК 021:2015 - 3922000-0 - посуду та кухонного приладдя. Всього 47 найменувань. Як вірно зробити: заводити в номенклатурі всі 47 найменувань??? чи достатньо буде загальної назви закупівлі??? 2. Якщо в технічних характеристиках прописано назва моделі/марки або аналог, то як це прописувати в номенклатурі???? по факту може бути інша модель ніж ми пропишемо в номенклатурі... Як вірно прописати предмет закупівлі в договорі, якщо в конкретній назві буде зазначені 10 найменувань обладнання що закуповується.... Та буде невідповідність оголошення-звіту та договору.
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
936 / 989
Просимо роз'яснити алгоритм дій стосовно застосування пп.1 п. 7 ст. 3, а саме: чи потрібно вимагати довідки, які вимагалися від учасників у оголошенні про проведення спрощеної закупівлі для оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладеного без використання ЕСЗ.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2