Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.05.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1960 / 2097
Чому не надходять кошти?
Відповідь
04.08.2023 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1959 / 1959
Доброго дня! Маємо наступне питання: під час проведення процедури було відхилено учасника з найбільш економічно вигідною ціною, дійшовши до етапу розгляду пропозиції іншого учасника, учасник пропозицію якого відхилили подав скаргу на АМКУ. Згідно Закону України "Про публічні закупівлі" розгляд скарги зупиняє перебіг строків, установлених частинами десятою та дванадцятою статті 29, частиною шостою статті 33, частиною сьомою статті 40 цього Закону. Виходячи з вищевикладеного, строки призупиняються після надсилання повідомлення про намір укласти договір. Водночас, постановою №1178 від 12.10.2022 замовнику забороняється вчиняти будь-які дії та приймати будь-які рішення щодо процедури закупівлі, у тому числі приймати рішення про відміну відкритих торгів, укладення договору про закупівлю, крім дій, спрямованих на усунення порушень, зазначених у скарзі. Прошу надати інформацію, чи може замовник під час оскарження розглядати пропозицію іншого учасника та визнавати його переможцем (у випадку якщо всі документи відповідають встановленим вимогам тендерної документації). Завчасно дякую!
Відповідь
30.06.2023 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1959 / 2053
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Миколаївській області є замовником в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». У цьому календарному році Службою заплановано здійснити капітальний ремонт даху та капітальний ремонт підвального приміщення адміністративної будівлі у якому розташована наша організація. Проєктно-кошторисна документація розроблена окремо на капітальний ремонт даху та окремо на капітальний ремонт підвального приміщення. Вартість капітального ремонту даху складає 1 300 000,00 грн., вартість капітального ремонту підвалу складає 300 000, 00 грн. При плануванні закупівель виникло питання щодо визначення предмету закупівлі. Настановою з визначення вартості будівництва зазначається, що «об’єкт – окремий будинок, будівля, споруда, лінійний об’єкт інженерно-транспортної інфраструктури, а також їхня частина». Враховуючи викладене, просимо надати роз’яснення: чи маємо ми право визначати кожну частину яка буде капітально ремонтуватись (дах, підвал) окремим об’єктом і укласти прямі договорі, чи нам необхідно підсумувати вартість двох закупівель та провести відкриті торги на кожну закупівлю?
Відповідь
10.01.2023 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1959 / 1876
Управління з будівництва ремонту та реконструкції Департаменту житлово-комунального господарства звертається до вас щодо такого. У Законі України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості) строки діляться на дві категорії: одні починають перебіг «з дати», а інші – «з дня». У зв’язку з чим виникають спірні питання щодо обчислення таких строків. Для належного та своєчасного виконання вимог Закону замовники та учасники повинні розуміти та дотримуватися строків, відведених для вчинення відповідних дій. Відповідно до ст. 9 Закону, просимо надати обґрунтовану письмову відповідь на адресу Управління та на E-mail: [email protected].
Відповідь
09.11.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1958 / 1854
Доброго дня! Чи можливе застосування 631 статті Цивільного кодексу України у договорах, які плануються укладатися з постачальниками комунальних послуг (монополістами) поточною датою відповідно до Особливостей (Постанова №1178)? Послуги надавались з 01 січня 2022 року та сума договору складає понад 100 тис. Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2