Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1253 / 1221
Доброго дня! Згідно із ст. 11 Закону "Уповноважена особа планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель". Якщо на підприємстві призначено декілька уповноважених осіб може одна особа затвердити загальний консолідований план і оприлюднити його, чи кожна особа повинна затверджувати план за своїм напрямком і оприлюднювати його у вигляді додатків до плану?
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1223 / 1246
Доброго дня. 1)Якими нормативно-правовоми актами має керуватися Замовник, щоб проводити закупівлі вартість яких менше 50 000 грн? 2)Чи має право відповідальна особа вносити в річний план закупівлі, вартість яких менша 50 000 грн.?
Відповідь
05.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1340 / 1316
Замовник(установа)планує укласти договір на виконання будівельних робіт, які в свою чергу підпадають під дію ЗУ "Про державну таємницю"та наказу СБУ від 12.08.2005№ 440"Про затвердження зводу відомостей, що становлять державну таємницю".Відповідно частини 5 статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: 1)товари, роботи і послуги,закупівля яких становить державну таємницю відповідно ЗУ " Про державну таємницю", або які згідно із Законами України потребують спеціальних заходів безпеки.Просимо надати роз'яснення, а саме: 1.При укладанні прямого договору(без грифу таємно)на даний вид робіт необхідно публікувати в електронній системі закупівель річний план, звіт про укладений договір?2.Згідно з визначенням частини 5 статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари роботи,послуги що становлять державну таємницю або закупівля яких становить державну таємницю?
Відповідь
30.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1281 / 1315
Оприлюднено річний план закупівель згідно Постанови КМУ №225 від 20.03.2020р. (боротьба з коронавірусом) разом з технічними та якісними характеристиками. Виникла виробнича необхідність змінити якісні та технічні характеристики, що стосуються закупівлі деззасобів. Чи можна внести такі зміни в план закупівель? Яким документом це підтверджується (протокол уповноваженої особи)? Чи потрібно його підвантажувати в рядок плану?
Відповідь
27.04.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1230 / 1132
Якщо у замовника є тендерний комітет і уповноважена особа. Річний план закупівель має бути один чи два? На ПРОЗОРРО звичайно один? Ким необхідно затверджувати Річний план закупівель?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2