Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.10.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
44 / 44
Доброго дня! На час подання цього запиту в Учасника з Замовником діє договір поставки товарів.Проте у Замовника виникла потреба у закупівлі додаткової кількості товару на підставі п.4 ч.2 ст.40 Закону, а саме - якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника, якщо в разі зміни постачальника замовник був би вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призвело б до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням. Закупівля додаткового обсягу товару у того самого постачальника здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість такого постачання не перевищує 50 відсотків ціни договору про закупівлю. Тому виникло наступне питання: Які документи підтверджують інформацію про те що разі зміни постачальника замовник був би вимушений придбати товар з іншими технічними характеристиками, що призвело б до виникнення несумісності, пов’язаної з експлуатацією і технічним обслуговуванням?
Відповідь
11.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
43 / 43
Відповідно до Наказу МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ від 08.06.2021 за №40 "Про затвердження Примірного положення про уповноважену особу", передбачено що Уповноважена особа (особи) - службова (посадова) чи інша особа, яка є працівником замовника і визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель згідно із Законом на підставі власного розпорядчого рішення замовника або трудового договору (контракту). Прошу Вас повідомити кому повинна бути підпорядкова Уповноважена особа на підприємстві? Директору чи можливо його одному із заступників?
Відповідь
11.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
39 / 39
Доброго дня! Прошу надати роз’яснення, як діяти в ситуації, якщо затверджені в кошторисі кошти на закупівлю природного газу на 2021 рік витрачені у зв’язку з підвищенням ціни та на даний час не залишилося бюджетних асигнувань на закупівлю природного газу до кінця 2021 року (сума 1 800 000,00 грн.). Яку процедуру закупівлі обрати коли будуть надані додаткові кошти на відповідні витрати? Чи маємо ми право проводити процедури закупівлі на очікувану вартість, не маючи бюджетних асигнувань в постійному кошторисі в період очікування додаткових коштів? Чи можливо провести переговорну процедуру закупівлі за нагальною потребою та якими документами можна це підтвердити.
Відповідь
10.10.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
43 / 43
У серпні цього року була проведена переговорна процедура (скорочена). Підставою стала аварійна ситуація, а саме прорив труби. Необхідно було в найкоротні терміни здійснити заміну труби, бо інакше пів міста залишилось би без водопостачання та водовідведення/ Було отримано Протокол засідання Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, де зазначену ситуацію було визнано надзвичайною ситуацією місцевого рівня. Було проведено переговори з Постачальником, опубліковано Повідомлення про намір укласти договір, де описано було обгрунтування, проте не додано підтверджного обгрунтування такої закупівлі, а саме: Протоколу засідання комісії. Через 5 днів було підписано договір, та опуліковано його в системі. Закупівля завершена ( труба закуплена, оплачена згідно договору). Однак, нещодавно було отримано лист від ГО "Центр громадського моніторингу та досліджень", де зазначалось, що така процедура була проведена з порушенням законодавства, оскільки не було надано разом із повідомленням про намір укласти договір , підтвердження обгрунтування для проведення такої процедури, та прохання усунути вищевказані порушення. Питання, чи це дійсно є помилкою? Як правильно надати відповідь? І якщо це порушення, які дії необхідно вчинити Замовнику, у випадку, якщо договір уже укладено та практично виконано? Дякую за відповідь!
Відповідь
08.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
39 / 39
Доброго дня! Прошу допомоги! Ми - бюджетна установа, на початку року провели спрощену закупівлю на тепло, так як можуть постачати тепло два постачальника. Виграв постачальник А, на початку жовтня він надіслав листа про розірвання договору, бо тариф економічно невигідний йому, а більший тариф не погоджує міська рада. Питання, як правильно діяти після розторгнення договору: 1. укласти прямий договір на залишок потреби з постачальником В до кінця року на підставі того, що договір розірваний і є необхідність нової закупівлі, тобто можна вважати це новим предметом закупівлі, а сума залишку близько 31 000 грн? Річні призначення 103 тис. (тоді підкажіть будь ласка в яких статтях Закону про це йдеться) 2. Чи все ж таки тільки на 20% прямий дог.(розірвання договору з вини учасника), а потім знову спрощена (на підставі ст.3 ч.7 пп.3 абз.4)? Але ж там сказано "...достатній для проведення тендеру...." і в нас виникає обов`язок проводити саме тендер а не спрощену закупівлю? 3. Чи відразу проводити спрощену закупівлю на залишок потреби до кінця року, але це потребує часу і є ризик "замерзнути" якщо похолоднішає? Дякую
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2