Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1938 / 1867
Комунальне підприємство (також є замовником в розумінні Закону) перемогло на торгах, уклало з виконавчим органом міської ради договір про надання послуг/виконання робіт. Для виконання таких договорів комунальному підприємству необхідно придбати матеріали. Чи потрібно комунальному підприємству проводити процедури закупівель для придбання товарів, робіт і послуг, необхідних для виконання зазначених договорів? На нашу думку, внаслідок проведення у такому випадку комунальним підприємством процедур закупівель будуть затягнуті строки надання послуг/виконання робіт, що недопустимо у кінці бюджетного року. В листах від 21.05.2020 № 3304-04/32275-06 “Щодо визначення замовників”, від 04.06.2020 № 3304-04/34929-06 “Щодо замовників, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання” відсутня інформація саме щодо такої ситуації.
Відповідь
04.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1912 / 1971
17 липня 2020 року набув чинності Наказ Мінекономрозвитку № 1082 від 11.06.2020 року «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» (далі - Порядок). Відповідно до пункту 14 цього Порядку зазначено, що під час унесення інформації щодо предмета закупівлі товарів та послуг в оголошення, оприлюднення яких передбачено Законом, та повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі в окремих електронних полях зазначається інформація, визначена пунктом 12 та абзацами другим - четвертим пункту 13 цього Порядку, та інформація щодо: назви товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, коду товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі. Разом з тим слід зазначити, що Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі не узгоджується з інформацією, оприлюднення якої передбачено Законом України «Про публічні закупівлі» в чинній редакції. Прошу надати розяснення, чи розроблений функціонал та чи існує наразі можливість щодо унесення інформації саме в окремі електронні поля, як це передбачено Порядком. Заздалегідь вдячний.
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1923 / 1962
ДоБрого дня. У ч.4.ст.41 ЗУ"Про публічні закупівлі"визначені віпадки, коли ціна договору може відрізнятись від ціни пропозиції переможця, а саме:  у разі визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті;  у випадку перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі. Досить поширений випалок, коли у результаті аукціону пропозиція переможця за одиницю товару визначається у гривнях та копійках з декількома десятовими знаками(наприклад 25000грн- ціна пропозиції, кількіть товару-78од., ціна за од.-267,094грн.). Я так розумію, що одразу ж можна укласти договір на зменшену суму(267,09*78=24999,78грн).При реєстрації договору у органах ДКСУ казначеї перевіряють на відповідність звіту про результати проведення закупівель, який до речі формується системою автоматично, та ціни договору. Звіт сформується із ціною пропозиції переможця, а не зменшеною ціною. Питання: чи може відрізнятися у такому випадку сума звіту та ціна договору?
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
2014 / 2025
Відповідно до Закону про публічні закупівлі договір про закупівлю - господарський договір, що укладається між замовником і учасником за результатами проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі та передбачає платне надання послуг, виконання робіт або придбання товару. Просимо надати відповідь чи поширюється дія Закону про публічні закупівлі на закупівлі, що здійснюються у фізичних осіб шляхом укладання угод цивільно правового характеру (ЦПХ)? І чи вважатиметься такий договір господарський договором?
Відповідь
03.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1916 / 1945
Виникло питання, пов'язане з закупівлею періодичних видань на наступний рік: в цьому році підписка не більше 50 т.грн, укладаємо прямі договори. А як планувати та проводити на наступний? Я так розумію, якщо плануємо і оголошуємо в цьому році, то сума більше 50 т.грн, то всі закупівлі по цьому коду після 19 квітня повинні б бути по спрощеній процедурі? Чи оскільки план наступного року, то просто проводимо або спрощену, або відкриті, виходячи із потреби наступного року? Або все треба робити на початку 2021 року?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2