Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
148 / 146
Відповідно до Наказу № 2629 Форма гарантії забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, відповідно до п 3 повинна містити інформацію про срок сплати бенефіціару суми гарантії , а саме: "3. За цією гарантією гарант безвідклично зобов'язаний сплатити бенефіціару суму гарантії протягом 5 робочих/банківських днів після дня отримання гарантом письмової вимоги бенефіціара про сплату суми гарантії (далі - вимога)." Питання: необхідно обирати робочі чи банківські дні, чи достатньо писати, як в формі "протягом 5 робочих/банківських днів" чи є це помилкою?
Відповідь
07.06.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
639 / 711
Добрий день підскажіть будь ласка, чи буде дійсна страхова гарантія, якщо в пункті ПОРЯДОК ТА УМОВИ ВИПЛАТИ зазначено про необхідність надати у вимозі про сплату суми гарантії підтверджуючи документи. Чи не суперечить це п.5 Наказу Мінекономіки № 2628. Дякую.
Відповідь
28.05.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
727 / 730
ДП «АМПУ» звертається за наданням роз"яснення на наступне питання. Підпунктом 8 пункту 4 Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції (далі-Вимоги), затверджених Наказом Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства України від 14 грудня 2020 року № 2628 встановлено, що у реквізитах гарантії: зазначаються унікальний номер оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі / оголошення про проведення спрощеної закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель, у форматі UA-XXXX-XX-XX-XXXXXX-X та назва і вебсайта інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO». Питання полягає у наступному: що розуміється під виразом «та назва» і під виразом «і вебсайта інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»? Яка саме повинна бути зазначена інформація для виконання підпункту 8 п.4 Вимоги? Для більш детального розуміння та виконання Вимоги, наведіть приклад правильного заповнення зазначеного пункту. Заздалегідь вдячні!
Відповідь
19.05.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
948 / 1022
Ч.4 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" визначено категорії Замовника. Підскажить які бувають категорії гаранта та категорі принципала, які необхідно вказувати в гарантії тендерної пропозиції/пропозиції на виконання вимог Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 14 грудня 2020 року № 2628 "ВИМОГИ до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції"
Відповідь
05.05.2021 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
768 / 898
Висловлюю Вам свою повагу та прошу надати відповідь щодо наступного. В запиті 646/2021 Ви перенаправили на відповідь по запиту 620/2021. У відповіді на запит 620/2021 міністерство вказало, "Поряд з цим інформація щодо категорії гаранта та принципала зазначається у разі, якщо визначення такої категорії передбачено законодавством, що регулює діяльність такого суб’єкта". У зв'язку з відсутності конкретності у відповіді на запит 620/2021 прошу навести приклади законодавства, яке передбачає категорії гаранта та принципала.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2