Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
15.06.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3872 / 3940
Враховуючи норми викладені у Постанові КМУ від 4 квітня 2001 р. № 332 "Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів державними органами, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок державного бюджету" Органам Державного казначейства під час оплати рахунків на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів дотримуватися граничних сум витрат, затверджених цією постановою. Чи необхідно зазначати про граничні суми витрат у тендерній документації і чи впливає це на правомрність проведення процедури, якщо найбільш економічно вигідня пропозиція була в рамках сум визначених у договорі, а найвища ціна у учасника виходла за рамки? чи ці суми мають бути враховані лише під час укладення договору? Чи поширюється ця постанова на КЕКВ 3110?
Відповідь
15.04.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
3872 / 4016
Добрий день. Ситуація: заклади культури в громаді є окремими юридичними особами а їх господарську діяльність веде централізована бухгалтерія з якою укладений договір на обслуговування. Питання : уповноважена особа може бути одна або декілька в централізованій бухгалтерії, чи необхідно тільки в кожному такому закладі культури призначати уповноважену особу?
Відповідь
08.11.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3872 / 3775
Підскажіть будь ласка, річний план на 2020р ми ще не завантажували, чи можемо ми оголошувати відкриті торги - "електроенергія" на 2020р.
Відповідь
22.04.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3870 / 3929
Доброго дня! Відповідно до п.10 статті 29 нової редакції ЗУ "Про публічні закупівлі": Строк розгляду тендерної пропозиції/пропозиції, що за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Такий строк може бути аргументовано продовжено замовником до 20 робочих днів. Запитання: Виходячи із вищевикладеного, розгляд пропозиції учасника спрощеної закупівлі може бути продовжений?
Відповідь
03.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3869 / 3772
Доброго дня! Черкаський міський центр зайнятості просить надати роз’яснення з наступного питання. У відповідності до ст. 30 ЗУ «Про зайнятість населення» Черкаський міський центр зайнятості здійснює оплату ваучера за рахунок коштів Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття виходячи з його фінансових можливостей. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого законом. Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затверджений Постановою КМУ № 207 від 20.03.2013 року, згідно вказаного порядку підставою для здійснення оплати ваучера є завірена належним чином копія договору укладеного між навчальним закладом та особою, що отримала ваучер, а також розрахунок вартості витрат на навчання, відомості про рахунок закладу освіти для оплати вартості навчання із зазначенням прізвища, імені та по батькові особи, копії ліцензії на освітню діяльність, свідоцтва про атестацію закладу освіти або сертифіката про акредитацію освітньої програми (за наявності), відривну частину ваучера з відміткою про прийняття на навчання. Таким чином у Черкаського міського центру зайнятості не виникає договірних відносин ні з отримувачем ваучера ні з навчальним закладом, але витрати по оплаті вказаної послуги з навчання несе Черкаський міський центр зайнятості, а тому просимо роз’яснити чи має Черкаський міський центр зайнятості відображати оплату таких послуг на майданчику публічних закупівель. Якщо так то які документи необхідно відображати на майданчику публічних закупівель та який буде термін подання звіту про виконання такого зобов’язання.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2