Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.04.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3127 / 3094
Просимо надати роз’яснення про те, чи необхідно оформляти письмово рішення ТК на проведення закупівлі без використання електронної системи до 50 000,00 грн.
Відповідь
23.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4282 / 4132
Чи може буди учасником закупівлі на виконання робіт по проекту замовник ПКД та її розробник по тому ж проекту. Дякую.
Відповідь
23.04.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4341 / 4178
Відповідно до ч.7 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі"замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону. Яка відповідальність передбачена для замовника за умисний поділ предмету закупівлі з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів?
Відповідь
23.04.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3908 / 3902
Наша компанія проходить авторизацію, в якості оператора авторизованого електронного майданчика системи публічних закупівель Прозорро. 05 березня 2018 року отримано позитивний висновок Адміністратора електронної системи закупівель за № 206/443/04. Відповідно до Постанови КМУ від 24 лютого 2016 р. № 166, рішення, щодо авторизації (попередньої авторизації) електронного майданчика приймається Уповноваженим органом на підставі рішення комісії протягом 20 робочих днів з моменту отримання від адміністратора позитивного висновку результатів тестування. Строки на винесення рішення вже вичерпано. Просимо надати офіційні роз'яснення стосовно причин невконання вимог Постанови КМУ, в частині строків розгляду документів на авторизацію.
Відповідь
21.04.2018 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3128 / 3094
Я розумію, що зміни до Закону "Про публічні закупівлі" ще не прийняті, але хотілося би отримати деякі роз'яснення стосовно змін, які нас чекають. А саме, спрощена закупівля буде застосовуватися до предмета закупівлі, вартість якого дорівнює або перевищує 50 тис.грн. (з урахуванням вимог абзаців 2 і 3, ч.1, ст.2 Закону) за окремими договорами, чи необхідно брати до уваги загальну вартість предмета закупівлі за рік ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2