Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2409 / 2331
Після проведення відкритих торгів на закупівлю послуг з прточного ремонту було підписано договір, у процесі виконання договору підрядчик виявив додаткові роботи, що тягне за собою збільшення суми договору. Як вийти з цієї ситуації? Чи можно укласти додотковий договір шляхом проведення переговорної процедури з цим підрядчиком? Підкажіть будьлиска які ще можуть бути варіанти виходу з цієї ситуації? Дякую
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2049 / 2073
Проведено моніторінг закупівлі. Зроблено зауваження про тещо в тендерній документації не внесено п.18 ст.22, на підставі цього зауваження держаудит пропонує розірвати договір, та відмінити торги. що робити?
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2038 / 2077
Добрий день! Згідно Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затверджений 11.06.2020 №1082, а саме абз.3 п.3 Порядку: «Після внесення інформації в електронні поля, на неї накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи. Інформація, що заповнюється в електронних полях, може відображатися на веб-порталі у вигляді документа, доступного для друку» Чи буде законним відхилення учасника, якщо він не підписав свою тендерну пропозицію кваліфікованим електронним підписом?
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2055 / 2046
На етапі кваліфікації замовником надіслано вимогу про усунення невідповідностей учаснику №1 та визначено переможцем. Інший учасник направив скаргу до АМКУ із переліком зауважень. Відповідно рішення АМКУ:зобов'язав Замовника скасувати рішення про визначення переможця Учасника №1. Чи може Замовник повторно надати Учаснику №1 вимогу про усунення невідповідностей, які стосуються статті 16 Закону та після їх усунення визначити переможцем повторно?
Відповідь
02.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1875 / 1858
Стаття 26. Порядок подання тендерних пропозицій/пропозицій 9. Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Стаття 29. Розгляд та оцінка тендерних пропозицій/пропозицій 16. Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю. Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей повинно містити таку інформацію: 1) перелік виявлених невідповідностей; 2) посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності; 3) перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей. Просимо роз’яснити: 1.Чи може Учасник завантажити документи, які не містяться у переліку документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей, який міститься у Повідомленні Замовника про усунення невідповідностей? 2.Чи може Учасник замінити наданий при подачі пропозиції документ (довідку, договір або накладну), яка повністю змінить зміст наданої ним раніше інформації та не буде відповідати переліку виявлених невідповідностей, що міститься у Повідомленні з вимогою про усунення невідповідностей?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2