Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2047 / 2070
Проведено моніторінг закупівлі. Зроблено зауваження про тещо в тендерній документації не внесено п.18 ст.22, на підставі цього зауваження держаудит пропонує розірвати договір, та відмінити торги. що робити?
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2033 / 2073
Добрий день! Згідно Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затверджений 11.06.2020 №1082, а саме абз.3 п.3 Порядку: «Після внесення інформації в електронні поля, на неї накладається кваліфікований електронний підпис посадової особи. Інформація, що заповнюється в електронних полях, може відображатися на веб-порталі у вигляді документа, доступного для друку» Чи буде законним відхилення учасника, якщо він не підписав свою тендерну пропозицію кваліфікованим електронним підписом?
Відповідь
03.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2049 / 2039
На етапі кваліфікації замовником надіслано вимогу про усунення невідповідностей учаснику №1 та визначено переможцем. Інший учасник направив скаргу до АМКУ із переліком зауважень. Відповідно рішення АМКУ:зобов'язав Замовника скасувати рішення про визначення переможця Учасника №1. Чи може Замовник повторно надати Учаснику №1 вимогу про усунення невідповідностей, які стосуються статті 16 Закону та після їх усунення визначити переможцем повторно?
Відповідь
02.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1874 / 1857
Стаття 26. Порядок подання тендерних пропозицій/пропозицій 9. Учасник процедури закупівлі виправляє невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій, шляхом завантаження через електронну систему закупівель уточнених або нових документів в електронній системі закупівель протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей. Стаття 29. Розгляд та оцінка тендерних пропозицій/пропозицій 16. Якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та/або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель. Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 1) що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону; 2) на підтвердження права підпису тендерної пропозиції та/або договору про закупівлю. Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей повинно містити таку інформацію: 1) перелік виявлених невідповідностей; 2) посилання на вимогу (вимоги) тендерної документації, щодо якої (яких) виявлені невідповідності; 3) перелік інформації та/або документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей. Просимо роз’яснити: 1.Чи може Учасник завантажити документи, які не містяться у переліку документів, які повинен подати учасник для усунення виявлених невідповідностей, який міститься у Повідомленні Замовника про усунення невідповідностей? 2.Чи може Учасник замінити наданий при подачі пропозиції документ (довідку, договір або накладну), яка повністю змінить зміст наданої ним раніше інформації та не буде відповідати переліку виявлених невідповідностей, що міститься у Повідомленні з вимогою про усунення невідповідностей?
Відповідь
02.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1888 / 2124
Доброго дня! Виникла наступна ситуація. Замовником було проведено відкриті торги по закупівлі товару для харчоблоку в опорний навчальний заклад, на даний час закупівля знаходиться в стадії підписання договору, але період оскарження ще не минув. Перелік товару який оприлюднений в тендері визначався відповідно до загального переліку товарів яке надало Міністерство освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/shkilne-harchuvannya/obladnannya-dlya-harchoblokiv відповідно до цього списку уповноважена особа оголошував закупівлю в серпні 2020року. Але в лютому 2020 році відділ освіти подав інший список переліку товарів для харчоблоку який затверджувався на рівні області, а далі надсилався в міністерство в Київ. Виникла ситуація, чи буде порушенням від Замовника який закупив товар по загальному переліку що надавало МОН України, а не по списку товарів яке затверджувалось на рівні області та Києва. Чи буде це нецільове використання коштів для перевірок ДАСУ, тому що списки товарів відрізняються частково (тобто перелік товарів, що в загальному переліку товару від МОН так і в переліку, що затверджувався від відділу освіти є частково однаковим)? Наприклад: в загальному переліку товару та в індивідуальному є товар Пароконвектоматна піч, а от холодильника в індивідуальному переліку товарів немає. Що робити Замовнику? Чи скасовувати закупівлю по якій причині? Чи можна укладати договір з загальним спископереліку товарів і чи це не буде не цільове використання коштів для перевірок ДАСУ? Чи можливий варіант зменшення суми договору перелік яких не увійшов до затвердженого списку товарів і чи не буде це порушенням? Дякую!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2