Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4299 / 4119
Доброго дня! Нами було оголошено мультилотову закупівлю (відкриті торги) за 4 – мя лотами. За двома лотами було призначено аукціон, а по іншим двом закупівля не відбулась у зв’язку з відсутністю пропозицій (не було подано жодної пропозиції). Питання: чи потрібно по тих лотах по яких процедура не відбулась, проводити повторні торги? Або ми маємо підстави укласти прямі договори поза електронною системою закупівель, в тому числі до закінчення процедури закупівлі за лотами щодо яких було подано тендерні пропозиції.
Відповідь
24.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4295 / 4264
від 09.12.2011 р. N 3302-25/14839-08 Щодо здійснення закупівель за додаткові кошти. Було надано таке роз'яснення: акож може виникнути така ситуація: очікувана вартість предмета закупівлі – 200 тис. грн. За результатами торгів укладено договір про закупівлю на меншу, ніж очікувана вартість, суму, а саме, на 165 тис. грн. Отже, у Замовника виникла економія коштів у розмірі 35 тис. грн, що буде новим предметом закупівлі. У цьому разі проводиться засідання комітету з конкурсних торгів Замовника (далі – комітет) і у протокольному рішенні описується зазначена ситуація, при цьому комітет приймає рішення про: – внесення мін до додатка до річного плану закупівель (інформація зазначається окремим рядком, у примітках вказується, що кошти на цю закупівлю з’явилися в результаті економії); – здійснення закупівлі на 35 тис. грн без застосування вимог Закону. ПИТАННЯ : ЦЕ РОЗ'ЯНСНЕННЯ ЩЕ АКТУАЛЬНЕ? ВРАХОВУЮЧІ ЗМІНИ У ЗАКОНІ "ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ"
Відповідь
10.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4288 / 4194
Доброго дня! Надайте будь ласка роз'яснення щодо інформації про кінцевого бенефіціарного власника(контролера), а саме: у запиті в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (передбаченого п.9 частини 2 статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань") надана інформація, в переліку засновників лише "АКЦІОНЕРИ ЗА РЕЄСТРОМ"(ПАТ "Екоклін", ЄДРПОУ 34964189), тобто відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Чи є це підставою для відхилення тендерної пропозиції?
Відповідь
09.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4283 / 4359
З приводу отримання гранту щодо створення Центру обміну технологій в сфері терапії залежностей на базі Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України(далі УНДІ ССПН)Каліфорнійським університетом в Сан Дієго доручено УНДІ ССПН проведення Міжнародної конференції. Службою контрактів і грантів Каліфорнійського університету будуть перераховані кошти на оплату послуг з проведення зазначеної Конференції в сумі 36000,00 доларів США. Кошти, що надійдуть на оплату послуг з проведення конференції належить до другої групи влсних надходжень бюджетних установ. ПИТАННЯ: Чи потрібно проводити відкриті торги на оплату послуг з проведення зазначеної Конференції?
Відповідь
02.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4266 / 4373
Доброго дня!Тендерний комітет виконкому Саксаганської районної у місті ради, провів процедуру закупівлі "Офісне устаткування та приладдя різне", аукціон пройшов 19.02.2018, визначення переможця відбулося 23.02.2018 року. укладання угоди з урахуванням періоду оскарження було можливим з 06.03.2018 по 15.03.2018. 06.03.2018 ПОСТІЙНО ДІЮЧА АДМІНІСТРАТИВНА КОЛЕГІЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ З РОЗГЛЯДУ СКАРГ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ своїм рішенням прийняла скаргу до рзгляду. Розглід скарги відбулося 20.03.2018. Рішення № 2501-р/пк-пз від 20.03.2018 було оприлюднено лише 29.03.2018 об 11:48. Питаня, з якого по яке число ми, як Замовник маємо право укласти договір з переможцем торгів. Будемо вдячні за терміновість відповіді, у звязку з тим, що Ваша відповідь допоможе розібратися втермінах укладання договору та недопустити порушення Законуц України "Про публічні закупівлі"
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2