Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2156 / 2206
Доброго дня, прошу надати роз'яснення чи можливо провести переговорну процедуру після двох не відкритих торгів які не відбулися, якщо на даний час відбулася зміна головного розпорядника коштів на підставі децентралізації, а саме: торги починали проводити в листопаді як КНП "Знам'янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Знам'янської районної ради. на даний час виникла потреба проведення переговорної процедури, але відбулися зміни з 11.01.2021 року (отримано виписку з ЄДР про зміни ) про зміни на Знам'янську міську раду (зміна головного розпорядника. Чи починати в такому випадку нові відкриті торги?????
Відповідь
12.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2114 / 2103
Доброго дня! Підкажіть будь лазка чи можемо ми застосувати переговорну процеду за п.2 ч.1 ст.40, якщо в нас двічі було проведо відкриті торги за предметом Електрична енергія на 2021 рік у 2020 році, перший раз акціон не відбувся через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій у грудні 2020 року,після чого було повторно оголошено процедуру відкритих торгів. Аукціон було призначено на 11.01.2021 року, який також не відбувся через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Виходячи з вище зазначеного є питання, чи можемо ми проводити переговорну процедуру відповідно до п.2 ч.1 ст.40 або потрібно знов оголошувати відкриті торги?
Відповідь
11.01.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1862 / 1965
Закупівля електричної енергії в 2021 році здійснюється Відповідно до Закону України "Про ринок електричної енергії" шляхом проведення відкритих торгів. Відповідно до зведеного переліку природних монополій ПАТ "ДТЕК Київські електромережі" являється монополістом. Чи можемо ми проводити з ними переговорну процедуру на закупівлю електроенергії на 2021 рік без проведення відкритих торгів?
Відповідь
06.01.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1961 / 2007
Згідно абзацу 4 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (у редакції від 19.09.2019 року № 114-IX) (далі – Закон) передбачене право замовника застосовувати переговорну процедуру закупівлі у разі: «оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується». Просимо надати роз’яснення, чи має право замовник застосовувати вищезазначене положення Закону на етапі оскарження умов тендерної документації, а також на етапі оскарження прийнятих рішень замовника по допуску учасників до електронного аукціону, у разі проведення відкритих торгів відповідно до частини третьої статті 10 Закону (торги з публікацією оголошення англійською мовою).
Відповідь
24.12.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2037 / 1978
Доброго дня! Просимо вас надати відповідь на слідуюче запитання. Замовником було оголошено відкриті торги з публікацією англійського оголошення на закупівлю природного газу. Після закінчення строку подання тендерних пропозицій, у строки визначені законом замовником було здійснено розгляд тендерних пропозицій учасників на відповідність вимогам тендерної документації, та оприлюднено протокол розгляду пропозицій учасників. Дата та час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, але не раніше ніж через п'ять днів після оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій. Однак до початку аукціону, одним із учасників даної закупівлі була подана скарга до органів АМКУ, щодо неправомірного рішення, дії чи бездіяльності Замовника торгів, яка була прийнята до розгляду, та Замовнику було повідомлено що розгляд даної скарги відбудеться 05.01.2021 р. У зв'язку з цим Замовник не встигає закінчити процедуру відкритих торгів, та з 01.01.2021 об'єкти Замовника залишаються без постачання природного газу. Чи може Замовник провести переговорну процедуру відповідно абзацу 5 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону "Про публічні закупівлі", а саме оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після оцінки тендерних прпозицій учасників, в обсязі що не перевищує 20% від очікуваної вартості тендера, що оскаржується. Або можливе інше вирішення даного питання? Заздалегідь дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2