Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
30.08.2019 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
4474 / 4348
Замовник оголошує закупівлю на "Тканину азбестову". Замовник вимагає від учасника закупівлі подання документа: у разі якщо Учасником запропоновано товари, роботи або послуги походженням з Російської Федерації: документ, виданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України з підтвердженням, що заміщення запропонованих Учасником товарів, робіт або послуг походженням з Російської Федерації іншими неможливе (надалі Підтвердження). У разі відмови Міністерства економічного розвитку і торгівлі України в наданні Підтвердження Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати відповідний лист-відповідь Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Чи правомірно Замовник вимагає подання такого документу? У разі якщо продукція має походження з Росії, як учаснику отримати відповідного листа від Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, що заміщення такої продукції є неможливим.
Відповідь
13.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4472 / 4677
визначаємо предмет закупівлі по 4 цифрі (ДК 021:2015), наприклад 30190000-7 - офісне устаткування, куди входять ручки, папір, степлери та інше. на рік плануємо суму в 12000грн., розбиту помісячно по 1000грн. ми заключали прямий договір з однією фірмою на всю суму, і отримували товар потрібний кожного місяця. не зрозуміло з закупівлей через маркет або в системі. Суму 12000грн., можно розбивати на приклад на 12 договірів, але хто нам продасть в системі степлери два штуки на суму 200грн? Чи можемо ми ділити предмет на підкатегорії?
Відповідь
30.09.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4472 / 4303
З 01.05.2019 р. відбулися зміни у ЖКГ. Наше підприємство надає послуги з управління будинками, мешканці яких надали згоду на управління. Будинки багатоповерхові на балансі міста не знаходяться. Підприємство працює тільки за кошти, які платять мешканці будинків, тобто підприємство не має більше ніж 50 відсотків державної, комунальної власності (державних квартир меньше ніж 10 відсотків). Чи обов'язково підприємству з 01.05.2019 р. при закупівлі товарів/послуг використовувати ЗУ "Про публічні закупівлі" ?
Відповідь
13.01.2022 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4471 / 4480
Доброго дня! Згідно ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" звіт про виконання договору Замовник має опублікувати протягом 20 робочих днів з дня виконання сторонами договору про закупівлю або закінчення строку дії договору про закупівлю, за умови його виконання сторонами, або розірвання. У п. 6 ч. 1 ст. 1 Закону встановлено визначення договору про закупівлю. Основним моментом є те, що такий договір укладається за результатом проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі. Види процедур закупівлі встановлено ст. 13 Закону, та поділено їх на конкурентні процедури (відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог) та як виняток, переговорні процедури закупівлі. Поняття спрощеної закупівлі встановлено п. 28 ч. 1 ст. 1 Закону. Також, згідно Закону необхідно оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю, що укладений відповідно до частини 7 ст. 3 Закону. Постає питання, чи необхідно оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю, що укладений відповідно до частини 3 ст. 3 Закону (у разі здійснення закупівлі без використання електронної системи з обов'язковим оприлюдненням звіту про укладнеий договір). Дякую.
Відповідь
23.04.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4471 / 4517
Відповідно до частини 3 статті 11 ЗУ "Про публічні закупівлі" замовник має право призначити декілька уповноважених осіб, за умови що кожна з таких осіб буде відповідальною за організацію та проведення конкретних процедур закупівель/спрощених закупівель, що мається на увазі? Кожна УО займається,наприклад, лише медикаментами чи заківлею товарів/послуг? Чи відповідальна за процедуру спрощена/переговорна? Чи повина бути вузька спеціалізація?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2